Ninja 2: Pomsta (2013) odpad!

Aj napad kombinovat horku cokoladu a riasy mi bol prijemnejsi ako cely film.

Sexy výhra (2011) (pořad) odpad!

Kopa zaslym pornohereciek ktore sa uciat pocitat pomocou falosnych bankoviek.

Šarlatové písmeno (1995)

Jednu hviezdu za pocit ze mozete prezit nieco zakazane a krasne bez toho aby vam prekazalo ze na vas vsetci dusedia a takzvany priatelia ukazovali prstom. Inak romanticka a zdlhava sragora s bezduchymi hereckymi vykonmi typu demi moore, ktore boli vzdy slabe, ale v tomto filme pre mna zasadila korunku nevkusu a neprofesionalizmu. V zaujimavostiach sa o filme dozviete ze gary oldman bol celu dobu ozraly a musim uznat ze sa tak aj tváril... Cast tej mojej jednej chabej hviezdy za hodnotenie venujem jemu... Lebo je to pan oldman pred ktorym davam aj napriek jeko alkoholickemu oparu klobuk dole ....

CBGB: Kolébka punku (2013)

Vauuuuuh. Perfektná punkrocková vypekačka na plátne. So skvelými hercami, vtipným scenárom, dobrým strihom a hlavne kvalitnou punkovou hudbou. Tento film je a bude kultový. Odporúčam všetkým rockerom a punkerom!

Letadla (2013)

Toto mi prislo ako keby som si pred 10 rokmi kupila dobre auto. Teraz mi ho niekto zobral primontaval mu kridla a snazil sa predat mi ho za rovnaku cenu. TSsssss...

Turbo (2013)

Pre mna jeden z najprijemnejsich animakov, ake som v poslednom case videla. (a to ich bolo skutocne vela pretoze mame doma mesiac venovany animakom). turbo si urcite zasluzi lepsie hodnotie!

To já ne (2014) (seriál)

Mam rada programy od disneyho su tak krasne naivne a nasilne komedialne az sa mi pacia a nemusim pri nich rozmyslat (v podstate pri nich ani nemate o com). A tak len vypnem a sledujem. Tent program ma vsak pri mojom vypnuty neskonale vyrusuje. Moc ukricane, moc umele az otravne a trapne.

Velká oříšková loupež (2014)

Príjemný animáčik, no nič ohurujúce. Nezaujali ma ani hlavné postavy. Zábavná je len jedna vedlajšia postava - a to sučka mopslíka, ktorá rozkošne vrtí svojim zakrúteným chvostíkom. Hrozne otravný dabing, nemohla som mu prísť na chuť. Možno pre to u mna tento animák až tak nezabodoval.

47 róninů (2013) odpad!

Celý tento chabí počin mi príde, ako keby niekto našiel zaujímavý v štátoch možno doposiaľ neobohraný príbeh a snažil sa ho previesť do filmovej podoby bez štipky vtipu a hlavne bez potrebného obnosu peňazí, aké si takýto film vyžadoval. Alebo bol Keanov honorár taký vysoký, že už na ostatné neostalo?! Ja si tento film bohužiaľ zapamätám vďaka treťotriednym japonským hereckým výkonom, filmovaniu pred lacnými polystyrénovými kulisami a umelým efektom, ktoré robili v štúdiu, ktoré rozhodne nemalo zakúpené najnovšie grafické programy. Možno keby čarodejnicu nehrala tak prehnane teatrálna Rinko Kikuči s umelou modrou šošovkou (ozaj niekto by jej mal povedať nech nepozerá tolko amerických filmov, potom si myslí že môže robiť to čo skutočné herečky), až tak by mi celkový dojem neliezol na nervy. Ale takto... Skutočne to pre mna nemalo konca. A čerešnička na torte bol rozhodne záverečný boj s drakom - odohrávajúci sa na plátne :D = Umocnenie trápnosti!

Zkrocená hora (2005)

Nic zvlastne ani prelomove. Jediné co ma nejak zaujalo bola priroda a hudba. Myslim ze svoj uspech tento film zne iba koli kontroverznemu vztahu dvoch muzov. Co do hlbky a podstaty vsak pre mna nemal cenu.