Sicario: Nájemný vrah (2015)

Na celým filmu jsou bohužel nejlepší pouze 2 scény: výlet přes mexickou hranici do města Juaréz pro zatčení dealera a potom návštěva v domě největšího drogového bosse. Jinak nuda.

Léčba šokem (1973)

Spíše průměrný film, ale jedna hvězda navíc za krásnou Annie, jak ji pánbůh stvořil. Ale zařadit film do škatulky horor a sci-fi, to už je úlet.

Každý milion dobrý (2016) (TV film)

Tak bylo to celkem slušný - takříkajíc Zelenkův standard - stejně tak standardní výkon Bohdalové a jako vždy neomylný Vetchý. A xxmartinxx je vůl.

Dárek (2015)

Ten Gordův otravnej ksicht je tak nechutnej, až to bolí.

Fuocoammare (Požár na moři) (2016) odpad!

Politická zvůle zase jednou zvítězila. To je k posrání, co se poslední dobou v kultuře a sportu děje. Je to odpad, stejně jako celý uprchlický boom. Dokument porazí hrané filmy - ty vole, kde to žijeme??

Decibely lásky (2016) odpad!

Diskopříběh byl takový originální, vtipný a měl i zápletku. Hlavně výborně zahrál Ladislav Potměšil. A co si budeme nalhávat, tehdy v 80. letech Davidovy písničky jaksi neprovokovaly. Zato dnes...to je jak s Vondráčkovou...Hanba blejt a vystřízlivět. Chtěl bych vidět ty odvážlivce, co to viděli až do konce.

Dánská dívka (2015) odpad!

Jak někdo může točit tyhle sračxky a ještě u toho být politicky korektní???

Domek z karet (2013) (seriál)

Po dvou dílech jsem to zalomil. Vůbec mi nesedí to neustálé promlouvání hlavního hrdiny k divákovi a komentování dané události. Tyhle "interaktivity" jsou na nic.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Neskutečný filmový zážitek....neskutečný DiCaprio. To, co všechno dokázal zahrát a v jakých podmínkách, klobouk dolů. On to vlastně nehrál, on tím žil. Oscar ho tentokrát nemůže minout a pokud ano, něco shnilého bude v Americké Akademii. Kdyby ve filmu nebyly možná zbytečné odbočky v podobě hrdinova snění, bylo by to za 10. Takhle dávám 9/10. Bravo, LEO!

Andělé všedního dne (2014)

Kdyby to bylo postavené jen na propojených příbězích bez těch otravných andělů, bylo by to mnohem lepší.