Lída Baarová (2016)

Lída Baarová je povedená - navzdory tady těm všem odpadovým idiotům, kteří mají z Renče mindrák.

Bennyho video (1992) odpad!

Tak zvaně zbytečný film. A navíc děsně nudný.

Osm hrozných (2015)

Klasická Tarantinovka se všemi svými atributy. Bohužel strašně dlouhá, zájmena první třetina filmu by se dala okleštit a v pak by to bylo za čistých 5*. Ocenil bych, kdyby v tomto případě Director's Cut dal opravdu za vděk stříhání a zejména pak vystříhávání. Ale je to prostě dobré...

Most špiónů (2015)

Je to dynamicky unylé, nepřiková vás to k obrazovce a ani nenapne vaši nervovou soustavu. Stylem vyprávění je to podobné Lincolnovi...Ale po řemeslné stránce je to opět spielbergovsky téměř dokonalé.

Úsvit planety opic (2014)

Oproti jedničce dost nudné. Navíc je tam nelogická posloupnost, kdy divák neví, jak dlouhá doba uplynula od boje na sanfranciském mostě a najednou je půl planety vybito opicemi - primáty. NA kultovní klasiku to pořád nemá a nikdy mít nebude.

Insidious (2010)

Jeden z těch nudnějších domovsko-démonských hororů. Prakticky vás tady nic nevyděsí a vše předpokládáte.

Domácí péče (2015)

Výborná Alena Mihulová, jíž tu hodnost a dobrotu opravdu věříte. Když nic, tak alespoň film ukáže, jak alternativní léčba opravdu funguje!

Zvrácený (2002) odpad!

Opravdu zvrácený film.

Jak jsme hráli čáru (2014)

Nádherný film, kterému dost uškodil dabing do češtiny. Jinak by to bylo za 5.

Tady to musí být (2011) odpad!

Nuda, nuda, nuda a zase jen nuda. Navíc s totálně debilním dabingem hlavní postavy.