Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Stačí se podívat na název, TV stanici, "příběh" a obsazení a všechno je jasné. Škoda času. Chudák paní Medřická, kdyby věděla, do jakých sraček její syn leze...no, naštěstí to neví.

Skřivánci na niti (1969)

"Pan prokurátor měl štěstí, že neskončil před soudruhem prokurátorem".

Labyrint (2015) (seriál)

Velmi kvalitní mysteriózní krimi seriál.

Na hraně zítřka (2014)

Svůj nejlepší film, Agent bez minulosti, Doug Liman už zřejmě nepřekoná. Ale Emilka je úžasná jako vždy.

Most (2011) (seriál)

První řada výborná, druhá geniální....a třetí...? Bez Kima Bodnii je to jiné - přesto stále výborné. První dvě mně ale byly sympatičtější (kvůli hereckému obsazení).

Dívka v parku (2007)

Námět výborný, Sigourney taky, ale celé je to tak nedotažené, až je to škoda. Více pozornosti mělo být věnováno tomu, proč vlastně a jak její dcerka zmizela a co se s ní stalo. Prostě nedomyšlené.

Love (2015) odpad!

Na tyhle slátaniny může do kina chodit buď blbec, co neví co s prachama anebo totální filmový maniak (který si to o sobě tedy myslí).

Po svatbě (2006)

Tři hvězdičky za celkový dojem a jedna navíc za neuvěřitelně přirozeně krásnou Sidse Babett Knudsen.

Vetřelec ³ (1992)

Dávám jednu hvězdu za pokus. Tenhle film je omyl a neměl být natočen (nebo spíš jinak natočen). Sice konec dvojky dával otevřený prostor pro možné pokračování, ale tím jak trojka bezdůvodně začíná se to celé zamotalo - kde se proboha vzal xenomorf na odlétajícím modulu, když ho Ripleyová jednoznačně odsoudila k nekonečnému letu vesmírem??? Fincher sice tímhle filmem začínal, ale sci-fi mu nesedí. A to měl před sebou Se7en.