Den po zítřku (2004) (TV film) odpad!

Prvních 10 minut stačí, abyste tuhle parodii na katastrofické filmy zazdili. Uf!

Korunní princ (2015) (TV film)

Celkem pohodová a oddechová pohádka....kdyby ale nevykrádala Prince Bajaju. Princezna a písař je lepší.

MY 2 (2014) odpad!

Stačilo mně vidět úvodní 4% pětiminutovku a udělal jsem si celkový obraz.

Vánoční Kameňák (2015)

Takže hodnotilo 184 diváků, z toho 133 dalo odpad, ale vlastně se jim to líbilo, protože na to šli. Blbci. Nechápu, jak někdo může dát odpad, když ví, jaká to asi blbost je a přesto na to jde do kina. Mně to spíš připadá, že tady u těch filmů se dává odpad automaticky, že? Idioti...

San Andreas (2015) odpad!

V téhle kravině je špatně úplně všechno: od debilních dialogů, naivit a rodičovských klišé (5x během hodiny slyšíte miluju tě, tati...já tě taky miluju, Blake) přes klasické krávoviny (holýma rukama vytrhnout dveře auta nikdy nebylo jednodušší) až po závěrečné titulky. Jedině snad efekty - za ně dávám jednu hvězdu.

Spectre (2015)

Není nejlepší, ale je mnohem lepší než Qantum. Možná bych ubral více romantiky, ale hlavně bych změnil bondsong. Už jen kvůli němu to nemůže být na 5*. Ale jinak jsem se bavil, i díky pár dobrým hláškám - "...a co ty hodinky umí? - Ukazují přesný čas". Mé pořadí "craigovských" bondovek: 1. Casino Royale 2. Skyfall 3. Spectre 4. Quantum Of Solace

3 (2010) odpad!

Opravdu se nemusím dívat na to, jak chlap chlapovi honí péro.

Marťan (2015)

Je to dobré, ale chybí tomu pořádný drive. Některé fyzikální zákonitosti zde zřejmě negunfují a hlavně hudební složka (ta zpívaná) se moc nepovedla. Co tam proboha dělá to "Waterloo"? Ale je tam pár vtipných hlášek a hlavně Matt je výborný, takže 3,5* si to zaslouží. Ridley má ale lepší filmy.