Na špatné straně (2018)

No, téměř perfektní, nebýt tolika opravdu dlouhých a celkem nudných scén. Stačilo by to rozjet ve 110 minutách a bylo by to za 5.

Na vlásku (2010)

Výborný počin + skvělý dabing. H. Vondráčková jako mamá překvapila.

Navždy a daleko (1992)

Williams dobrý, ale jeho motiv se opakuje v Patriotovi...

Nebe peklo Lucie (2017) (TV film) odpad!

Sice odpad, ale je dobře, že to spatřilo světlo světa. Aspoň lidi vidí, co je to za vymytou, pozérskou, falešnou a bezprecedentní blbku.

Někdo to rád horké (1959)

Předevčírem jsem to viděl poprvé a bavil jsem se přímo královsky. A přestože je filmu hodně přes padesát, vůbec neztrácí šťávu.

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Ale jo, dalo se na to dívat. S N(n)emocnicí to nemá však už nic společného. Jak už tady bylo řečeno, jedná se spíše o problémy mezilidských vztahů ala VKV, KV nebo OvRZ. Tedy kal z komerčních televizí. Jak to, že Arnošt Blažej změnil tak rázně svou povahu? Tady v té sérii je to úplně jiný člověk než v původním zpracování. Jaksi hodnější. Charakter si zachovává pouze Alžběta Čeňková. Scénáristka Konášová je prostě příliš mladá na to, aby do dějů vložila nějaké životní moudro a zkušenosti, tak jak to s elegancí sobě vlastní dělal pan Dietl.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Nelze srovnávat s původním seriálem, protože to prakticky není možné. Je to mnohem lepší série než Nemocnice - Nové osudy. Ty totiž zavání klasickou novácko-primáckou telenovelou ala VKV, KV nebo OvRZ. Zde se věci ještě snaží točit hlavně kolem dění v nemocnici (pooperační komplikace, hádky na sále, hrozící právnický spor, privatizace, pomluva primáře aj.) a primář Blažej má stále charisma zatrpklého pedanta, které si přenesl z původní série. A navíc tu jaksi "přežívá" vícero původních postav.

Není čas zemřít (2021)

Takže bílý hetero Bond muž předává žezlo černé možná taky hetero, ale spíš bi-, Bond ženě. Navíc do toho vykradená píseň Skyfall uhuhlaná Billym Eilishem. Bond tímto skončil.