Zmizení (2013)

Dlouho jsem nebyl u filmu tak napjatý jako u tohoto. Mrazivka byla daleko větší než u nějakého hororu. Výborný thriller.

Muž z oceli (2013) odpad!

Další z mnoha nepovedených remaků kultovních filmů, které se snaží zakrýt nepovedený scénář přemírou digitálních triků. Zlatý Emmerich. Jeho digitální blockbustery sice taky nejsou nic moc, ale jsou aspoň originální. Původní Lesterův Superman je holt nepřekonatelný a přitom si vystačí s dobovými trikovými možnostmi.

Druhý dech (1988) (seriál)

Josef Abrhám zahraje vždy geniálně, ať už je to krávovina nebo ne.

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film) odpad!

Odpad za rádoby celebritu Agátu. Proč prznit zajímavou detektivku touhle celebritálně retardovanou krávou.

Práskač (2013)

Normálně 3 hvězdy, ale jedna je za Barryho Peppera a jeho bradku .-)

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

...a jedna hvězda navíc za Lenku Krobotovou.

Babovřesky 2 (2014)

Nejlepší jsou ti idioti, co tomu dali odpad už u prvního dílu, ale přesto šli i na ten druhý a znovu ho ohodnotili stejně. Takže si nevidí do huby. A ty, vážený cenzore, přestaň laskavě s mazáním příspěvků, ano? Začíná to tu pěkně smrdět.

Angelika (2013) odpad!

Souhlas s martinemxx. Michelle Mercier a Robert Hossein se tímto stali ještě větším klenotem.

Herkules: Zrození legendy (2014) odpad!

Herkules a Zeus nejdou dohromady. Tvůrci si trochu pletou řeckou a římskou mytologii. Když už, tak Herakles a Zeus nebo Herkules a Jupiter. Prostě je to stejná píčovina jako nepovedený remake Souboj Titánů.

Velký Gatsby (2013) odpad!

Chudák DiCaprio asi nebyl při smyslech, když si četl scénář.