Z onoho světa (2017) (seriál)

První díl byl super, ale to je zatím tak všechno. Potom už to jde hodně z kopce, odkoukáno mám horko těžko 8 dílů a zvažuju, že zbytkem už nebudu ztrácet čas. Nesympatické postavy a zmatený děj, který moji pozornost prostě neudrží.

Ženy sobě (2011)

Příjemná oddychovka, hangover v ženském podání. Kdyby přibylo víc vtipu a ubylo ztrapňování se Annie, bylo by to na 4 hvězdy :).

Živí mrtví: Počátek konce - Série 3 (2017) (série)

Fear nikdy nedosahovalo kvalit klasické série The Walking Dead, nicméně se na to šlo koukat bez větší újmy. Bohužel třetí série jak dobře začala, tak druhá půlka je naprosto nekoukatelná. Nejsem zvyklá něco vzdávat, ale na druhou stranu se mi nechce marnit čas a zřejmě už další šanci "fear" nedám.

Živí mrtví - První den zbytku života (2017) (epizoda)

Už se z toho pomalu stává telenovela, kde je trilion postav a člověk se v těch flashbacích a odbočkách od hlavního děje hodně těžko orientuje. Spoiler! Konec dost slabý, žádná pořádná řežba, zase jen pár bezzubých pokusů. Z Ricka se stal neschopný blbeček, takže nelze nefandit Neganovi. A ten tygr? To už je pořádný wtf...:/

Život a doba soudce A. K. - Série 2 (2017) (série)

První sérii jsem zatím neviděla, ale určitě na ní jednou dojde, protože ta druhá byla výborná. Konečně seriál, který se vymyká, kde není pozornost upřena na kriminálku a policejní akci, ale na to, co přijde poté. Zajímavé příběhy, zajímavá linka osobního života soudce a celkově výborné zpracování.

1890 (2017) (seriál)

Dala jsem 4 díly, na zbytek nebudu plýtvat časem. Na oko pěkné, ale celkově je to taková divná nuda.

2017 MTV Video Music Awards (2017) (pořad)

Pokud toto jsou "největší světové hvězdy", tak potěš... Vystoupení vizuálně bez chyby, show a taneční choreografie působivé, jen ten zpěv se z toho tak trochu vytratil. Většina umělců mi přišla nevýrazná, prostě na jedno kopyto.

25. Český lev (2018) (pořad)

Palec dolů za politické agitace (podotýkám, že nejsem zemanovec) a za otravnou kapelu. Ovšem Adéla byla opět perfektní - vtipná a pohotová.