• Fantasy

Příběhy Cheeche a Chonga (1980)

U scény s pytlíkem koksu a vzorkem moči v autě mi tekly smíchy slzy. Jinak jsem se jen hrozně smál. Bomba film do 3/4. Pak už se hejkání tlustý panímámy nedalo poslouchat. Kdo nehulí ten neumí.

Bucky Larson: Zrozen být hvězdou (2011)

Hanba! třikrát Fuj!!! Tak za tohle dávám honajz, teda vlastně odpad. Chtěl jsem hodnotit film, ale spíš si budu muset hrdě dát do profilu všechny odborný výblitky, kterýma jsem kdy zaneřádil internet.

Skandály ze života zvířat (2008)

Tohle dílko neni totiž pro každýho. Ideální na páteční večer se svou milou, zelenou a ubalenou. Nasmál jsem se hrozně.Prostě prdel pro neupjatý, konvencema nezdeformovaný týpky. Z0oMb3E, Kryton, baaaja a další, jste prostě šáhli vedle. Dramata o milostném trojúhelníku na pozadí druhé světové války, které jste zřejmě chtěli vidět se většinou jmenujou jinak.

These Final Hours (2013)

Sympatickej nízkorozpočťák. Pro mě, jakožto fandu Rika, Merla, Deryla, Glena, Katany, Šedivky, Karla atd. z chodící smrti byl film příjemným překvapením. Vždy, když jde o kejhák dítěti, tak to interesuje. Jestli Zak příště sežene víc peněz, máme se na co těšit.

Equalizer (2014)

Tisíckrát ohrané klišé. Utahané dobro vítězí nad utahaným zlem. Souboje sympaťáka Dendzla, sice dobře dávkované leč neuvěřitelné, nemohly pomoci rozbředlému ději. Možná někdy, za mnoho let, až bude premiéra na NOVĚ, se na to ještě jednou kouknu, ale spíš ne.

Ocelový muž (2008)

...jednu hvězdu dávám z milosti a to pouze za to, že jsem si prvních 10 min. myslel,že je to komedie a pak mi došlo, že je to myšleno vážně. Je to fakt peklo !!!!!!!