• Romantický

Šéfové na zabití (2011)

pro mě bohužel slabší humor, který nezaujal - sem tam jsem se pousmála. Film na mě většinou působil jako sitcom, želbohu neměl dvacet minut, ale 98 a podle mě tomu chyběl spád a šťáva, kterou sitcom většinou má - když už to teda bylo laděné do takového stylu. Asi bych víc přitlačila na pilu, dalo se z toho vymlátit víc.

Barbar Conan (2011) odpad!

jasný průjem roku, alespoň pro mě. Momoa ani není pořádná korba, kam se hrabe na Arnieho! jasný případ přístupu Póóóď, bude sranda, mám čtyry kýble umělé krve! V kině to jsou vyhozené peníze (můj případ), pokud nemáte místo mozku olověnou kuličku, který vám při prudším pohybu cinká zevnitř do lebky. To bych si raději conanovala doma u počítače.

Super 8 (2011)

nedá se jinak, dávám za skoro plný počet, podle mě to fakt byla akční pecka léta. Mám filmy, na kterých se Spielberg podílí, ráda, tak jsem se možná nechala unést, ale i tak, byla to zábava, napětí, co víc si přát...

Zkažená úča (2011)

Cameron Diaz válí, nedá se říct nic jiného, byla skvostná :) už jenom kvůli pohledu na ni to stálo zato zkouknout. Justin Bambelák byl hnusný dostatečně, tak jak měl být (škoda ho :)) a fórky měly nápad. A Maršmelounek byl jen třešnička na dortu :). Fajn oddechovka, líbilo se.

Kazatel (2011)

Pojďme si vzít z každého akčňáku to, co ho dělá pořádnou řežbou a splácáme to všechno dokupy. Ale ono to bohužel nefunguje, ba naopak, dopadlo to jako totální trapný blábol plný konin. Ale čemu se vlastně divím, pane Stewarte, vždyť Legie byla to samé v bleděmodrém. OMFG, to byla ale srajda.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Bohužel, čím pomalejší tempo to má, tím bolestivěji umírám, proto jenom dvě hvězdičky. Ale uznávám, moje chyba, že jsem se vůbec dívala, protože dobrý western z posledních let je reálný asi tak, jako že k dalším narozeninám obdržím pětinohou kachnu. Casey Affleck leze na nervy po druhé větě.

Vrah ve mně (2010)

Lou má za sebou dost zajímavé dětství, které se v průběhu filmu malinko odkrývá a člověk jen kroutí hlavou, jaké brutality se děly a dějí a bohužel i dít budou. Mě tedy z děje opravdu mrazilo a ono násilí mi vůbec nedělalo dobře, ale mám dojem, že o to snad jde a navíc, ať chceme nebo ne, jsou to věci, které se dějí, i kdyby ne v takhle extrémně vyhrocené formě, v jaké je podal Lou Ford... Casey Affleck je křivák každým coulem, který i tak dokáže vzbudit vaši lítost (aspoň maličko), protože si holt nesl do života zvláštní výbavu mateřské lásky. Já se prostě nestydím dát tomu tolik bodů, vážně jsem se bavila, tak jak jsem měla.

Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Ááá, tohle je šílenost. Hvězdičky si to zaslouží, protože je to nápad a je na co koukat, pokud teda nemáte anorexii. Hromady nezdravého jídla v megalomanském množství a týpek, který to do sebe cpe jako o závod. Jasné, který pořad by mohl lépe vystihovat, jací jsme a jak jíme, tím spíše, že je to z USA, ale mě osobně baví sledovat hory jídla, o kterých by se mi mohlo v noci zdát a ještě se něco málo dozvědět. Škoda jenom té prázdné ledničky doma, člověk pak udělá nájezd na zásoby a hle, kde nic tu nic.

Orphan (2009)

ach, chudák Esther, to nebohé milé děvčátko. Když se rozmáchne kladivem, je zle a není radno být s ní na válečné stezce. Film drtí nervy dost slušně a konec je nepředvídatelný, to mi udělalo radost. V průběhu jsem čekala spoustu typických lekaček, které se k mému údivu nekonaly, o to větší nervárna to byla. Ten nápad s malbami mě dostal, tohle se vážně povedlo.

Zelený sršeň (2011)

Bohužel jsem dvacet minut před koncem usnula a procitla až u titulek, takže jsem se musela ptát, jak to dopadlo. "Zvítězili!" Bylo mi řečeno. To mi tak nějak stačí a už se na to dodívat nepotřebuju. Zpracování akčních scén bylo super, bylo to pro mě něco nového, ale jinak mě to nechytlo. Možná, kdybych to dokoukala, ale když mně se u toho opravdu zavíraly oči.