• Romantický

Chceš mě, chci tě (2009)

nemám ráda Katherine Heigl, ale tenhle film se trefil, už proto, že je opravdu plný oné ugly truth. Plus to se dobře dívá na Gerarda Butlera, který to filmu dost vylepšil. Já bych to hned neškatulkovala do průměru jako někteří, protože je třeba srovnávat spíš s tím, co je ve stejném žánru, vždyť ono kolikrát ani není s čím srovnávat, proto se nestydím dát vysoké hodnocení :)

TRON: Legacy 3D (2010)

Pokud si člověk odmyslí to 3D, je to bohužel slabší, neměla jsem to štěstí, vidět film ve 3D, proto jsem se občas neubránila nudě. Ve svém žánru je celkem povedený a graficky vymazlený, jenže mu chybí ona důležitá šťáva. Navíc mě trochu zklamal předvídatelný vývoj a konečná část, která je holt stejná, jako u většiny velkofilmů - už je to dobrý, dobrý, málem jsou venku, najednou velké drámo, někdo zařve (kdo, to je jasné od první půlky filmu :) ) a nakonec to končí šťastně - nešťastně, aby bylo možné splácat dvojku, pokud by někdo měl chuť naplácat si peněženku.

Varieté (2010)

Asi jsem výjimka, ale nezaujalo mě to. Je to sladké, až vás bolí břicho a promiňte mi, fanoušci, ale mě bolely i oči z dvou hlavních hvězd, protože postava Ali je mě strašně protivná a Cher bohužel tak moc přešitá, až je to škaredé. Takže, jedna hvězdička za Stanleyho Tucciho, na kterého se dívám ráda a jedna za choreografii k písním. Ale kdo má rád Christinu, určitě si na filmu smlsne, já jen, že to není úplně můj šálek čaje.

Londýnský gangster (2010)

Mno, má to nápad, dobré obsazení a výkony jsou k pokoukání, bohužel se to lehce vleklo, filmem vládl chaos a jak už tu bylo řečeno, i ta romantika mi tam unikla. Vzhledem k tomu, že mám ráda černý humor, i jsem se párkrát zasmála, bohužel mi ve filmu pár detailů unikalo, což se nezlepší, ani když se podívám znovu - a to nemluvím o tom, že ani nemám chuť se dívat znova. Možná proto, že jsem před týdnem viděla jiný Farrellův film - V Bruggách -, který tuhle polívku jasně přebil. Bylo to holt slabší.