Volání o pomoc (2007)

Dojemný příběh chlapíka, kterej přišel o rodinu při útoku na WTC. Adam Sandler, o kterým jsem nikdy neměl dobrý mínění mě příjemně překvapil a dokázal že umí hrát. Jeho postava je především perfektně napsáná. Svým výkonem mě dokázal vtáhnout do jeho pochmurné situace, to je podle mě poselství filmu. Za což odpouštím pár nedostatků a dávám 9/10.

Dexter (2006) (seriál)

Dřív jsem drtil spousty seriálu, ale všechny do jednoho mě omrzeli. Jenom Dexter ne! Je to jako droga, jednou se kouknete a nemůžete přestat! První sérii jsem před lety zhltl za jeden den! Pátá série jednoznačně nejslabší, to už jsem začínal mít strach, že Dexe opustím jako všechny, ale o to byla lepší šestá. Uvidíme co Dark Passenger předvede dál.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Seriál z filmového prostředí plný hollywoodských akcí, balení bab, šouštání, kamarádství a nechybí hulení ani chlast! Malé roličky opravdových hvězd vždycky potěší ( 50cent, Martin Scorsese, JC, Matt Damon a spoustu dalších). Naprosto perlí Jeremy Piven, snad v každém díle. Jeho nervový záchvaty s neustálou šikanu homouše Loyda si musí zamilovat každej! Není to žádná sranda k popukání, ale já to zbožnuju. Mám to sjetý 2x a nenudil jsem se ani u jednoho dílu. Jako další klad, beru to, že skončili v tu správnou chvíli a nenatahovali to až do trapnosti jak je dobrým zvykem seriálů!

127 hodin (2010)

Jedno místo, jeden herec a vznikne z toho takováhle pecka. Palec nahoru hlavně Francovi. Podle mě si sošku za tenhle výkon zasloužil. Fakt, že je to podle skutečné události mě vůbec nenutí Arona litovat a dát mu 5*. Dělám to protože jsem se ani chvilku nenudil, i když je v podstatě jasné, co se musí stát! Ba naopak, místy to bylo docela vtipné.Dokonce z toho plyne i určité ponaučení. Pro mě jeden z nejlepších filmů 2011!

Matrix (1999)

Běhali jsme s klukama před barákem, sypali si na ruce prach a písek a pak sebou třepali a z koho se víc prášilo byl Neo! Budu opakovat každej druhej zdejší komentář, ale tady to nejde jinak. Dokonalej kultovní náser! Škoda je jenom dobrýho člověka a dalších dvou dílů, které bohužel jedničce nesahají ani po kotníky.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Pamatuju si, když na to vyšel trailer a já se ptal "co je to za sračku?" Pak jsem si přečetl komiksy, který sem si zamiloval. A teď děkuji Wrightovi, kterej na tohle má ty správný koule! Svěží a vtipná komiksovka plná vizuálních nápadu. Nenapadá mě film, který by se lépe rovnal předloze!

Počátek (2010)

Jeden z nejlepších filmových zážitků. Po odchodu z kina jsem měl pocit jako by mě Nolan znásil do análu. Ani chvilku nenudí, připoutá k sedačce a co je nejdůležitější nutí přemýšlet. Hudba, režie, herci, jednoduše všechno šlape jak má! Jasný, je tam pár nesrovnalostí. Jako je například vybourání dodávky a její převrácení, při kterým by se měli asi probudit. Ale, jakej film je v tomhle dokonalej?

Veřejní nepřátelé (2009)

Miluju filmy z tohodle období. Pánské obleky, dlouhé kabáty s klobouky, stará auta a podobně. Stejně tak mám slabost pro bankovní lupiče, myšleno čistě v heterosexuálním slova smyslu. Nuda? Ts, to určitě ne! Pokud někoho nudí film, plný zvratů, bankovních loupežích, přestřelek, útěků z vězení a to všechno zachyceno na digitál, kterej tomu dává šmrnc, tak už vám doporučím jenom porno!

25. hodina (2002)

Dlouho mě nic tak nedostalo. Všechno jsem prociťoval s ním. Perfektní scénář se silnými dialogy. Norton se pod vedením Leeho předvedl v nejlepším světle. Hlavně scéna na záchodě je naprosto geniální a každý by ji měl vidět! "Žvaní takhle, i když mu ho strkáte do huby?"