Knightey

okres Liberec

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 15.11.2019  16:50
    Lajna - Série 2 (série) (2019)

Za mě tato druhá série o dost horší než první... Nechápu co se stalo a proč to takhle panebože?!

• 6.11.2019  17:50
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Luxusní britský seriál o tom, jak to v té době bylo s gangama. Opravdu povedené a velmi dobře herecky zahrané snad od všech herců.

• 3.11.2019  19:53

Co na to říct, tento seriál zraje každou sérií a překonává sám sebe! Hodně moc povedené a hlavně herecky zahrané snad od všech postav co jen šlo. Jen ten konec mě dost překvapil a doufám, že bude další pokračování!!!

• 2.11.2019  10:38
    Joker (2019)

Tak upřímně, tenhle film ve mně vyvolává dosti smíšené pocity. Hodně jsem se těšil na tento snímek už kvůli referencím, tak i kvůli traileru. Bohužel v kině jsem takový pocit z filmového snímku neměl. Doteď pořádně ani nevím, jestli se mi to líbilo či ne. herecky to bylo zahrané od Joaquina pěkně, to se musí nechat. No myslím si, že tohle vysoké hodnocení co má, tomu nevydží dlouho :)

• 15.10.2019  10:55
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Celkově povedený seriál s anglickým humorem. Takže kdo ma rád tenhle typ humoru, tak jednoznačně by měl vidět.

• 15.10.2019  10:54
    Ajťáci - Série 4 (série) (2010)

Tato série byla jednoznačně nejhorší. Škoda také toho nedotaženého konce. Ale i tak, to nechalo dobrý dojem.

• 15.10.2019  10:53
    Ajťáci - Série 3 (série) (2008)

Tato série byla lehce na houpačce. Některé díly jsou super a některé horší.

• 15.10.2019  10:52
    Ajťáci - Série 2 (série) (2007)

Pro mě druhá řada byla taky parádní.

• 15.10.2019  10:52
    Ajťáci - Série 1 (série) (2006)

Úvodní di’ly mohou spousty lidí odradit ale pokud se tak nestane, tak jedině dobře pro diváka. Je na co se koukat.

• 29.9.2019  09:12

Tohle je ten spravny akční film, který člověka strašně baví a zasměje se.

• 29.9.2019  09:04
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Ikdyž druhá série už nebyla tak super jako první, rozhodně mě to bavilo. Jedná se o další český seriál, u kterého se člověk těší na další díly.

• 29.9.2019  09:02
    Až po uši - Série 2 (série) (2017)

Nebylo to nejhorší ale už se vytratil ten humor, který byl v první sérii :)

• 23.9.2019  06:52

Po horší dvojce jsem od trojky nečekal nic nového. A asi díky tomu, jsem si to to víc užil v rámci možností a pobavil se. Je to pořád stejně trhlá neměcká ptákovina ale jo, sem tam se člověk zasměje.

• 10.9.2019  21:01

Za mě super! Opravdu jsem se tak dobře dlouho nezasmál. Tady v tomhle případě se dá říct, že pokračování je stejně dobré, né-li lepší než jeho předchůdce.

• 6.9.2019  22:34

Na to, ze je to nemecka produkce, tak me to hodne bavilo :) Clovek kdyz se trochu odprosti od te reality tak si to i uzije :)

• 6.9.2019  07:01
    Až po uši - Série 1 (série) (2014)

Ze začátku jsem si říkal: "Bože co je to za blbost?" Ale s postupem času mě to začalo bavit :) Hodně dobré hlášky a scénky.

• 30.8.2019  20:24
    Život (2017)

Tento film mi připomínal původního vetřelce. Začalo to hezky a i děj filmu byl fajn. Bohužel ten konec filmu to zabil. Škoda, jinak určitě bych dal alespoň ty 4*. Takhle jen za 3 hvězdy.

• 23.8.2019  19:30
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Na tenhle seriál jsem narazil úplně náhodou. Po prvním dílu se mi ani nechtělo pokračovat dál. Jsem rád, že jsem neskončil a pokračoval v koukání. Stálo to za to. Trošku úplně něco jiného a netradičního od ostatních seriálu.

• 23.8.2019  19:29

Povedla se i tahle další série. Takže dobrý :)

• 22.8.2019  17:35

Tak jsem moc rád za to, že druhá série je minimálně stejně dobrá ne-li lepší jak první série. Rozhodně se moc těším na pokračování - 3. Sérii.

• 17.8.2019  22:22

Na svoji dobu hodne povodeny akcni film. Bohuzel po 15ti letech uz to trosku je jinde. Ale kdyz si to clovek uvedomi, tak se na to da i koukat :)

• 10.8.2019  23:02
    Chicago (2002)

Tak tohle bylo pro me velke utrpeni! Koukal jsem na to, jen diky doporuceni a udajne podobnosti s Moulin Rouge, ktere se mi libi. Ale tohle opravdu neni zdaleka tomu podobne. A hodne jsem se musel donutit to dokoukat... Ale rozhodne uz na to nikdy koukat nebudu.

• 31.7.2019  22:09

Prvni serie nebyla vubec spatne ale trvalo par dilu, nez jsem se do toho dostal a zacal se tak lehce tesit na dalsi dily. A ake na to, jak to dopadne. Uvidime co dalsi serie.

• 21.7.2019  16:30

S prichodem Italu na scenu je tento serial dost oziveny. Vyvedeny z "rovnovahy" a opet bavi. A to jak zapletkama, tak hereckyma vykonama! Alfie opet bodoval :)

• 21.7.2019  16:29

Serial me hodne chytil a uz jsem se nemohl dockat 4. serie.

• 21.7.2019  16:06

Tohle je proste moje no :)

• 13.7.2019  10:19

Druha serie pro me byla zatim o odst lepsi, jak prvni serie! Navic Tom Hardy je fakt take neskutecny proste :)

• 11.7.2019  19:58

Dalsi marvelovka se Spidermanem. Bylo to takove trosku horsi nez predchozi dil ale jen diky nataceci oblasti v Praze a Liberci musim dat vic hvezd :) Sceny s tema iluzema jsou torsicku psycho teda...

• 7.7.2019  20:00

Po dokoukane prvni serii musim uznat, ze me to docela chytlo. Ikdyz po prvnim dile to bylo ANO/NE porad. Clovek si pak "zvykne" na ten styl serialu a dokonce se i tesi na dalsi dil. Napriklad mi prislo strasne nelogicke reseni zaverecne bitvy, nebo do ted poradne nevim, jak prichazeji k penezum. Doufam, ze dalsi serie bude minimalne stejne dobra, ne-li lepsi :)

• 6.7.2019  15:21
    Za oponou (TV seriál) (2019)

Skoda tech poslednicj par dilu. Jinak by to bylo na 5 hvezd. Docela jsem se bavil u toho, ikdyz to bylo vulgarnejsi lehce :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9