Temná faleš (2022) (TV film)

No nechal jsem se nachytat na to nejakym hodnocenim 93% a dost toho casu lituji… Herecke vykony nic moc ale napad dobry.

Eternals (2021)

Tak super, další hrdinové do budoucna, se kterýma se bude muset počítat :)

Hra na oliheň (2021) (seriál)

No tak tohle je zajimavý počin od korejců. V jiných státech by to snad už takhle natočený ani být nemohlo :)

Lucifer - Série 6 (2021) (série)

Opět, polovina série o ničem ale druhá to tak nějak zachránila. Jedna celá hvězda je za ten konec, jinak by to bylo na 3*.

Lupin (2021) (seriál)

Celkove dobry napad a hezky natocene. Skoda pokulhavani u druhe serie, jinak by to bylo za krasnych 5*. Treba treti serie prekvapi ;)

Lupin - Série 2 (2021) (série)

Nektery dily uz byly horsi a zdlouhave. Ale obecne to celkem slo.

Moudrost traumatu (2021)

No začátek docela zajímavý nebo respektive 1/3 filmu ale jen do té doby, kdy se řešilo víc trauma v dětství.  Ale poté, v co se to zvrhlo bylo až do očí bijící. Je sice hezké, že to je z pohledu "profesionála" ale absolutně nic nepodloženého a jen na základě "zkušeností" a "domněnek"? :) A zase všechno v životě lidí házet na trauma? Jako sorry ale ne. Nedej bože, navádět lidi aby se dostali do jiného stavu pomocí "drog" aby to mohli procítit?  A všichni vězni jsou vezni, špatní lidi jen díky traumatu?  Nééé díky.