The Covenant (2023)

perfektní film!  napětí a provedení filmu takové že jsem ani nesledoval čas - byl jsem úplně “ve filmu” technicky skvělé hodnota parťáctví  odvaha krásně zachycený Afghánistán to jsou klíčové věci které mne zaujaly.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

zajímavé celou dobu, celé tři hodiny to jede, a na konci to snad ještě přidá DiCaprio je úžasný, prostě si ho oblíbíš i když na konci ti dojde že je celou dobu vlastně záporák. skvělý film dóoručuji

Kuciak: Vražda novináře (2022)

skvělé drama které napsal i sám život pro mne velké procitnutí ohledně politiky na Slovensku, žumpa.  velmi doporučuji, 5* za mne

Ztracena v bílém šumu (2023) (seriál)

perfektní skloubení detektivky a Spanělska, mám rád obojí.  vřele doporučuji a sám vybírám filmy min. 70% tak zde za mne 95% hodnocení a velmi podhodnocený kousek ! je to super

Život na jachtě: Pod plachtami (2020) (pořad)

za mne perfektní pořad/ seriál - který ukazuje život posádky, divné požadavky miliardářů od “udělejte mi svatbu”, dovezte mi kadeřníka, přes mejdany a skvělé jídlo, vztahy mezi posádkou a tak. doporučuji

Rychle a zběsile 10 (2023)

kombinace Supermana, Jamese Bonda, Avengers, a Rychle a zběsile.    chvílema až moc akce, málo uvěřitelnosti, všechno je top nejlepší the best, všichni jsou IŤáci a bojovníci co všechny sejmou, 50kilová Charlize Theronová spadne z 10metrů dolů  a nemá ani odřenou ruku, natož zlomenou páteř, prostě pro mne píč*vina.    dávám 3 hvězdy za : postavu kterou hraje Momoa prachy který to stálo  to že je to blockbuster největší počet shořelých aut ze všech dílů serie   schází mi uvěřitelnost prvních sérií, něco jako že jsou to lidi a mají lidské schopnosti, chybí opravdovost vztahů, a vlastně už to ani není film o autech.

Rekrut (2022) (seriál)

Zábavné fajn příběh napínavé prostě dobré 👍

Promlčeno (2022)

perfektní po všech směrech! napínavé poctivé české prostě super

Batman (2022)

skvělé strhující !  velmi doporučuji  líbila se mi zejména schopnost vtáhnout do děje, vykreslit BatMana jako tajemného týpka snad ještě temnějšího než v případě předchozích filmů

Jan Žižka (2022)

skvělé! nejlepší česko-holywoodský film z tohoto žánru moc! se mi líbil lord Boreš (Michael Cane) slouží králi Václavu IV. (Roden) a použijí/ najmou Jana Žižku (Ben Foster) na černou práci, a všechno se dá do pohybu.  Protože Václava chce zradit jeho bratr Zikmund liška ryšavá, a chce vládnout místo něj, a do toho je tu Rožmberk jako nejbohatší kníže (a investor), který má dobré diplomatické schopnosti a chce zhodnocovat svůj majetek….  pro mne senzační spojení historie/ zábavy a zažitku