• Thriller

Útěk z domu (2019) (TV film) odpad!

Ono sa to chce strašne podobať na lepšie snímky, ale je to limitované...snáď všetkým. Od rozpočtu, cez hercov až po samotný príbeh. Stráta času. ODPAD!

Vražedné právo (2018) (TV film) odpad!

Keď si raz narušený a nerobí ti problém len tak niekoho dať dole, založ organizovanú zločineckú skupinu a nie tam ničiť životy svojej rodine. ODPAD!

Nate je hvězda (2022) odpad!

Ludstvo je odsúdene k zániku. A dúfam, že to bude čoskoro. ODPAD!

Doktore? (2019) odpad!

Ak príde toto niekomu vtipné, je zvrátený, chorý pošuk. ODPAD!

Probuď se (2010) odpad!

Nejaká nepozerteľná mystery píčovina, čo dala zmysel až v závere. ODPAD!

Budoucnost je osamělé místo (2021)

Aj nemecké väznice sú pekne v prdeli. To isté ako u amíkov. Černota, drogy, gangy, bodanie do chrbta. Páčilo sa mi, že Frank mal jasnú motiváciu a že to nebola zbytočne naťahovaná, ultra nudná psychologická dráma. Veľa sa tu toho neudialo, ale dokázalo ma ako tak zaujať. Objektívne dve ale ten záver je silný. 3 z 5

Sexappeal (2022) odpad!

Mám realny strach o ďalšiu generáciu. ODPAD!

Dalších 365 dní (2022)

Dvojka bola mocná píčovina, to si nebudeme klamať. O to viac ma dorazilo, že to bude mať pokračovanie, ďalšie. A fakt je to tu. Tie isté chyby, čo mala dvojka, tú sú ako cez kopirák. Peniaze na autá došli, tak je ich tu menej, spomaľovačky, stále nejaká hudba, nezmyselné scény, ktoré dej nikam neposúvajú a tomu všetkému kraľuje jedna super ludra, s ktorou sa jednoducho neviem vcítiť, a po tomto filme už ani nechcem. Úplne mi je ukradnutá aj celé to jej rozhodovanie. Katastrofálna zápletka, katastrofálne prevedenie a dialógy na úrovni chránenej dielne. Toto by bolo na odpad, lebo nič iné si táto séria nezaslúži, ale dám jednu len za nové cecky. Štvorku už tento rok nezvládnem. 1 z 5

Nebezpečný nápadník (2021) (TV film) odpad!

Ja by som skutočne ocenil, aby aspoň raz záporák vyhral. Tu by sa to extremne hodilo. ODPAD!

Zkrať to, zlato (2021)

Toto by chcel zažiť asi každý. Kedysi sa tomuto hovorila krištáľová guľa, vidieť do budúcnosti. Kto by nechcel? Kto by nechcel vedieť, či jeho rozhodnutie je alebo nie je správne? Veď aj na pohovoroch sa vás pýtajú, kde sa vidíte za 10 rokov. Čávovcovi sa stačilo len pár krát vyspať, klipnúť očami a bol tam. 10 rokov dopredu, videl následky svojích rozhodnutí. Žiadna ťažká dráma, žiadna uletená komédia, len snímok so silným posolstvom. 3 z 5