• Thriller

Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz (2020)

Seriál nepoznám, preto boli postavy pre mňa povrchné. Príbehovo je to ale klasická historická krimi, ktorá Poirotovi a Marplovej máva z diaľky. 1 z 5

Killbird (2019) odpad!

To len Kanada mohla natočiť takúto chujovinu. Ale že oberchujovinu. Super ODPAD!

Víc než zákon (2017)

Belgičania skoro vždy potešia. Táto krimi teda rozhodne. Miestami to ale logicky drhne, alebo to nemalo snahu byť veľmi prekombinované a pri tom obmedzenom počte postáv a stovkách videných zápletkách ma to už neprekvapilo. Akcia ale bola realistická, bolo jej veľa a tam hrdinsky umierajú. Skvelý oldschooloví belgický počin, aj na premýšľanie, aj na vyplnenie času. 4 z 5

Mopsík k zulíbání (2018) odpad!

Čo ti jebe? Už som videl film o mačke a bezdomovcovi, ale o blondske s niečím, čo sa chce hrať na psa, to je už na mňa moc. ODPAD!

LBJ (2016)

Tieto filmy som mal pozerávať pred troma rokmi, keď som sa pripravoval na štátnice. Nič by mi viac k tejto udalosti netrebalo čítať, stačilo by pár filmov. Všetky sa na to pozerajú svojsky a všetky prinášajú niečo nové. Tu napr zistíte, že Lyndon bol sebestredný špekulant ovládaný vlastným egom a obrovskými gulami. Proste frajer, ktorému to myslelo a veľmi dobre vedel, ako sa v tej vysokej politike pohybovať. A Woody skvelý samozrejme. 3 z 5

Ve službě (2019)

Jednoduchý, akčný, priamočiary výplach. Presne tak, ako to máme od Millera radi. 1 z 5

Den co den (2018)

Toto bolo tak presladené, dievčenské, romantické a nereálne hovno, že až. Len za tú neokukanú myšlienky, nie za podporu menšín. 1 z 5

Modelář (2020)

Čakal som niečo úplné, nie českého snílka v boji za spravodlivosť a lepšie súdnictvo. Mádl má za výkon a hlavne za reč jednu hviezdu, to je bez debaty. Zábery tam boli pekné aj ten úvod je fajn, len potom to skĺzne do niečo, čo vás nezaujíma a záver už len tak vyšumí. Škoda preškoda, premrhaný potenciál. 2 z 5

Uzly a pomeranče (2019)

Koníky sa jedia no. TO je asi najväčšie posolstvo tohto filmu. Bál som sa, že to bude väčšia píčovina. Nehovorím, že to bolo pozeratelné, ale mohlo to byť aj horšie. 1 z 5