Řetězová zpráva (2010)

1 * jen za pokus o dobrej nápad přivázat holk řetězama k autům a roztrhnout jí. Takovej Jigsaw by z toho nápadu měl radost,ale dovedl by ho udělat líp....Celý film byla ztráta času. :-/

Frozen (2010)

zajímavé....mám z toho depku ...

Ils (2006)

Prvně jsem viděla The Strangers. Čekala jsem něco podobného, ale tohle bylo rozhodně lepší. A šlo to i s minimem krve. Temná atmosféra tady funguje a pocit deprese a bezmoci mam ještě teď. Po dlouhé době konečně dobrý horor.I když pár nelogických věcí bych vytkla. PROČ všechny oběti, co v jakémkoli hororu před někým/něčím prchají, prchají po cestě, hulákají na sebe a všeobecně dělají kravál??? Já být v lese a NĚCO kolem mě lízt, tak zalezu do prvního pořádnýho houští, tam se zahrabu do listí a ani nepípnu :) Ale jinak velmi dobrej film a já se jdu zamknout :))

Pavouci z vesmíru (2010)

Připomíná mi to něco mezi Válkou světů a Monstrem, ale co do kvality, Skyline hodně, HODNĚ pokulhává za těmahle dvěma. Na druhou stranu se na to šlo dívat.

Černé Vánoce (2006)

já ani nevim, co k tomu dodat....prostě blbost, ve který jenom nesmyslně umíraj štíhlý, hezký holky,který zcela předvídatelně dělají všechno, co se v takových situacích nedělá...po půlce filmu jsem to popoháněla na konec,kterej mě ani nepřekvapil a po "shlédnutí" jsem film hned hodila do koše. Díky, nikdy více .

Hostel II (2007)

co tím chtěl básník říct?? to mělo být jako všechno??? těžký zklamání

Má mě rád, nemá mě rád (2002)

"I když je má láska šílená, rozumem tiším tu nejhorší bolest v mém srdci. Říkám mu,aby vytrvalo a stále doufalo." Erotomanka léčená v psychiatrické léčebně po dobu 50ti let . A stejně to bylo prd platný.

Hra s nevěrou (2005)

Tyhle filmy mam ráda....zamotaný,jednu chvíli je vám líto toho,pak zase toho,nakonec zjistíte,že padouši jsou všichni. Zajímavá zápletka...možná i návod pro gaunery :) až ten konec mě přestal bavit...to už bylo moc teda...

Monstrum (2008)

No...vypadá to celkem reálně, na konci jsem ani nedýchala a při záverečný scéně pod mostem mi běhal mráz po celém těle..Nekoukám na hudbu, na herecké obsazení, kamery..nejsem expert, ani znalec...koukám na to,jak na mě příběh působí a tohle na mě udělalo dojem.