Americký vlkodlak v Londýně (1981)

Tímhle filmem byla odstartovaná moje hororová závislost. Viděla jsem ho někdy ve 13ti letech a doslova si ho vyřvala.Pak nespala celou noc a budila se hrůzou, že vlkodlak leze v Praze, do 5.patra po balkonech a chce mě sežrat :-) Na tu dobu,kdy to bylo natočené, je to velmi pěkné zpracované, ani vlkodlak nevypadá tak uměle...napjatá atmosféra v metru a ten řev mi zalezl pod kůži...a konverzace mrtvého a rozkládajicího se Jacka s Davidem - bomba :-)

REC (2007)

viděla jsem obě verze,jak americkou, tak španělskou a musim říct, že větší blbost jsem neviděla..fajn.. scéna v tmavým zamčeným pokoji...dobrý,lekla jsem se...ale páni režiséři porušili jedno nepsaný pravidlo a sice, že zombie nikdy neutíká, protože jim žrádlo stejně neuteče.Tohle byla prostě klasická vyvražďovačka, kde člověk pouze tipuje, kdo teda vlastně přežije, aby to mělo typickej konec...mě to nebavilo.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Davam 2* . Když to srovnám s prvními díly, kde šlo o rozvíjející se přátelství, o učení se magie, o draky, víly, vlkodlaky...tak tohle je poměrně slušný psycho,na který bych svoje malý dítě nenechala dívat. Na tenhle díl jsem setěšila, ale zklamal mě. Odcházela jsem s depkou a jsem zvědavá na poslední díl, o kterým ale nemam moc valný mínění.

Kanibalové (1980)

Nejnechutnější a nejbrutálnější film,co jsem kdy viděla a též hrdě říkám, že jsem to ustála. Ale znova bych si to nepustila. Bohužel pro nás tam ti lidé takhle žijí...to,co mi horko těžko vydýcháme, je pro ně normální.Smiřme se s tím

Kruh (2002)

Jsem hororvej nadšenec..máloco mě překvapí,máloco mě vyděsí, máloco dokoukam do konce,jak mě to nebaví...u tohohle filmu jsem seděla jak zařezaná, dokonce si zakrývala oči a 4 dny spala při rozsvícený světle na chodbě Bohužel japonská verze je pro mě totální kravinou, u který jsem se zasmála.

Klub sráčů (2000)

Někomu se to líbí, někomu ne. Já říkám, že u tohohle filmu jsem se pobavila, jako nikdy.Znam ho nazpaměť. Skvělá muzika a jak jsem četla komenty, opravdu to NENÍ TECHNO, obsazení, hlášky. Řekla bych, že ten film je tak šílenej, až je dobrej. U mě má 5* . .-)