V zajetí démonů (2013)

hm... tak já nevim .... asi to je tim, že jsem se tomu plně nevěnovala a hrála si u toho s malou, ale nějak to nebylo ono ... rodinu ve starým divným baráku s temnou minulostí zlobí duchové, bubání se zostřuje, až démon posedne matku, která se pokusí zabít svoje dítě, následně happy end ... nic co bych už v minulosti neviděla. docela zklamání na to, jak jsem se na to těšila...

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

že teda hororvý komedie nemusim. Teda vůbec se na ně nedívam, ale u tohohle jsem se docela nařehtala. Taková milá ptákovina, co si nemůže pustit nikdo, kdo od toho očekává snad že by se bál... :D

Rebelka (2012)

tak to mě dostalo. Naposledy jsem pustila slzu u Lvího krále a to už je nějakej pátek :)

Kletba z temnot (2012)

tak přesně tohle je můj šálek kávy. Duchařina, lekačky, husí kůže po celém těle. Ve spojení s dětma o to děsivější a myšlenka, že je to podle skut. události? Paráda. Na tohle jsem čekala dlouho :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

na to,jak jsem se na to těšila, tak jsem docela zklamaná..čekala jsem víc..taky jsem si myslela, že Potter na konci umře, tak jsem se těšila, že si pobrečim a ono nic. Nepřála bych mu to,ale i tak jsem byla lehce zklamaná. Ale celý mi to přišlo takový nevymazlený...jakože prostě natočený, aby už byl nějakej konec a finito. Ale třeba je muj názor jen zkreslenej kvůli slečne sedící vedle mě, která prostě dvě hodiny nezavřela hubu a když už jí zavřela, tak chroupala popcorn nebo srkala colu,takže možná i tak.. :)

Pod jednou střechou (2010)

už z názvu musí být každýmu jasný, o co tam půjde a jak to asi dopadne, takže každej musel počítat s tim, že bude americkej happy end a klasickej příběh. Dva se nenávidí, pak se začnou mít rádi,pak se na nějakej čas opustí,načež zjistí, že bez sebe stejně nemůžou být a doják je na světě. Já říkam ano, mě se to líbilo. Věděla jsem do čeho jdu a i tak se mi to natolik líbilo, že jsem na konci pustila slzu. třeba je to tim,že jsem holka, třeba mě dojímají filmy s happy endama, třeba mi tikají biologický hodiny, myslete si co chcete :-D

Kazatel (2011)

Já mam ráda filmy tohohle žánru, když chci vypnout. Upíři, vlkodlaci, potvory, zničený města... pro mě je to oddychovka. Je to celkem koukatelný, jen děj je až moc předvídatelnej a těch upírů, který teda byli divně zmutovaný, tam taky moc nebylo na muj vkus....ale jinak pěkný. Mě se to líbilo

Duch ohně (2002) odpad!

ne prosim přestaňte mě mučit !!!!

Na vlásku (2010)

Krásná a VTIPNÁ pohádka :) dlouho jsem se tak nepobavila. Miluju toho koně :D