Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Doufám,že všichni chápou,že tu nejde o žádná kouzla ale podplacené komparzisty a počítačové triky (i když podle komentářů zjevně ne).Každopádně já toho pozéra,co neustále nezapomíná koukat do kamery "tajemným"pohledem a připomínat,jaký je mág,nemůžu ani cítit.Nezlobte se na mě,ale čtyři,pět hvězdiček?To je demence.PS:Onen mág ani netuší,že krev není růžová,hm.Tohle se fakt může líbit vážně jen úplným ekzotům (a to se na mě nezlobte,ale doporučuji vám zajít si na psychiatrii)

Čarodějky (1998) (seriál)

Tenhle seriál je vyloženě pro naivní diváky, nejlépe bude fungovat asi jako pohádka pro děti. Především pokud si uvědomíte, že by stačilo, aby se všichni démoni z Podsvětí domluvili, že zaútočí společně - a bylo by po "mocných" Čarodějkách. To tvůrce nějak nedomysleli, že? Ale takových hloupostí by se našlo v každém díle spoustu. Musím ale Charmed nechat to, že minimálně od čtvrté série s nástupem Paige je to celkem zábavné. Ty trapné chvíle to ale potápí dolů (například mluva světlonošů..). První dvě série? Průser. Ale tuším, že s vypnutým mozkem se u toho dá odreagovat i v dospělosti. A mimochodem, postava Colea Turnera to zvedá o level výš :))

Odložené případy (2003) (seriál)

Podle mě nejlepší z kriminálních seriálů,které jsou vesměs o tom samém-zato Cold Case se liší především flashbacky a kolikrát i stářím případu,což je o něco zábavnější než jen samotné vyšetřování.Vždycky mě z toho až mrazí,ráda zkouším hádat,kdo je vrah.Detektivce Lily se také nedá nic vyčíst a navíc má všechno takovou příjemnou mysteriózní atmosféru.

Cleveland show (2009) (seriál)

No,pořád lepší než Griffinovi ..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Se sitcomy mám problém. Žádné drama, propracovaný děj, zkrátka se jedná jen o ty fóry. To je moc přímočaré a samoúčelné a na guilty pleasure nedostačující. TBBT jsem tedy nedávala moc velkou šanci, ale tahle parta asociálních nerdů mě nakonec dokázala pobavit jako žádný jiný sitcom předtím (což je ironie, nerdi mě rozčilují a obzvlášť pokud o sobě nerd s úsměvem přizná, že je nerd...). To, co předvádí Sheldon je neskutečné. Ano, je pravda, že nebýt Penny, tolik by mě to nebralo, protože zřejmý rozdíl mezi těmi "až moc chytrými" a "průměrnými" je prostě to nejvtipnější. A nejlepší momenty? Jednoznačně Penny+Sheldon, Rajesh je tam tak trochu navíc a Leonard už místy otravný. Ale na pobavení je to přesto úžasné, takže za mé záchvaty smíchu jasný plný počet. I'm not crazy, my mother had me tested!

Bathory (2008)

Na Bathory jsem se tak těšila.. Filmu nesmírně uškodilo vylíčení Elizabeth jako oběti. Chápu, že chtěl být Jakubisko zřejmě originální, ale do háje, tohle by mohl být nejlepší český (no..) film ! A není, kvůli snaze nabídnout divákovi jinou perspektivu. Bez toho by šlo určitě o výborný film. Jen je to místy dost zmatené, každopádně výprava je skvělá a hlavní hrdinka ještě lepší. Trochu smutné je, že si nejvíce z toho filmu pamatuji svůj dřevěný zadek. :)

Zákon gangu (2008) (seriál)

Nesympatičtí týpci hrající si na drsňáky?To už fakt nemusím vidět.

Moderní Popelka (2004)

Když u toho člověk vypne mozek a vezme tuhle slaďárnu pouze jako oddychovku,dá se to.V jiném případě ne.Největší chybou je asi ta předvídatelnost:věděla jsem co se stane aniž bych už film viděla,nebo snad měla nadpřirozené schopnosti:)Zkrátka tady jedno klišé střídá druhé,momenty s nevlastními sestrami hlavní hrdinky jsou vyloženě trapné,Hilary Duff prkenná,no zkrátka je to jeden velký průšvih..koukat se na to dalo,ale jen pokud člověk dokáže vypnout a spokojí se s béčkovým romanťákem,u kterého si na nic nového nepřijde..1* s tím vypnutým mozkem dávám.

Alenka v říši divů (2010)

Na Burtona možná až moc barevné a místy kýčovité (což mi připomíná Karlíka),raději mám od něj temnější filmy,ale i tak se mi to svým způsobem líbilo,obzvlášť ve 3D je to zážitek.Z Alenky jednoznačně vyčnívá opět Johnny Depp,herecký chameleon,který zahraje vážně všechno.A šílený Kloboučník mu seděl jako ušitý.Určitě stojí za to vyzdvihnout i výkon Heleny,Anne (pro mě opravdové překvapení)a Miy,která sice hrála dobře,ale na to,že se v příběhu jedná o Alenku byla spíše odstrčená v pozadí,což je způsobeno nejspíš tím,že se postavila před kameru vedle takových es.A ty oscary za výpravu a kostýmy si stoprocentně film zaslouží.

Requiem za sen (2000)

Snímek dost náročný na psychiku, pokud jste obzvlášť citliví a vnímaví. Téma drog je ve filmovém světě asi nevyčerpatelné a alespoň mě nikdy neomrzí. Requiem je sám o sobě hodně depresivní a snad v každém po shlédnutí něco zanechá. Je to asi tak, že Vás to na drogy naláká, anebo konečně odradí, nic mezi tím. I když co se toho strašlivého konce týká, tak většinu (snad) znechutí. Výborné atmosférou a hereckými výkony; především dvojice Leto a Conelly mě bavila, popravdě dějová linie s Ellen Burstyn nic moc a nezlobila bych se, kdyby ji vypustili. Za zmínku však určitě stojí hudba, kterou nemohli vybrat lépe, stejnojmenná píseň je zrovna tak depresivní a silná, jako celý film..