Rimer545

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 18.9.2014  13:56
    Lesní duch (2013)

Hodinu a půl mého života, kterou mi nikdo nevrátí, jsem pociťoval stejně bolestivá muka, jako když do Franka ve filmu Hellraiser nabodávali háky. Tenhle remake je doslovné znásilnění úžasného filmu Sama Raimiho. Doufám, že druhý díl se nikdy nenatočí! Slovy E. A. Poea "NEVERMORE!!!"

• 20.12.2013  22:08

"Ó kapitáne, můj kapitáne!!!!!" :)

• 27.11.2013  11:11
    Wolverine (2013)

Výjma konce, který bude navazovat na další díl je film sám o sobě strašná hovadina.

• 10.10.2013  22:24
    Karate Kid (1984)

Jak už zaznělo v HIMYM "Úžasný příběh nadějného bojovníka, který snil o tom, že se stane mistrem. Ale bohužel ho na konci porazil ten šprťácký utřinos, ale naučil se aspoň smířit se s porážkou." Příběh Daniela byl pro mě až nezajímavý, můj největší oblíbenec prostě Johnny Lawrance z Cobra Kai

• 2.10.2013  21:52
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

"Abychom přežili, tak lpíme na tom, co známe a čemu rozumíme. A říkáme tomu realita. Ale znalosti a porozumění nejsou jednoznačné. Realita může být prostě jen iluze" Největší velikán Uchiha Itachi. No naprosto bombové...

• 2.10.2013  21:44
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Elfen lied se pro mě stal takový "feeling trip". Naprosto citová scéna, když (pozor spoiler) Lucy zabili psa, nebo když Kurama zemřel se svou dcerou. A naprosto charismatická vražedkyně Lucy "To že si můj kamarád je taky jediný důvod, proč si ještě naživu." "Děti tady jsou nešťastné, když se cítíš hrozně, potřebuješ vidět někoho, kdo trpí víc než ty." "Ti kdo nejsou lidé, ty zrůdy....Jste vy!!!!!"

• 2.10.2013  21:13
    The Boondocks (TV seriál) (2005)

Naprosto senzační takové zápaďácké Anime.

• 22.9.2013  22:17

Prostě "Když výjde nám den rádi ten průvod povedem!!!" naprosto úžasný film :)

• 7.3.2013  07:48
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Snad můžu říct jen "Winter is coming"

• 7.1.2013  21:23

Film byl bezvadný pokud ste nečetli knihu. Prakticky nejkratší kniha od tolkiena je rozvrhnutá na tři díly, přitom pán prsténu byl o dost víc obsáhlý, než hobit, každopádně film nehodnotím jako dychtivý fanoušek knihy, ale dívám se na to z pohledu, abych si film představou na chybky nezkazil. 5/5 A mimochodem Radagast nejvíc zabíjel :D

• 28.8.2012  00:14
    Méďa (2012)

Méďu jsem ze začátku vážně ppodcenil. Myslel jsem, že to bude nudný propadák s vtipem na úrovni 7 dílu Prciček. Ale už od začátku sem se začal smát, takové typicky griffinovské hlody mě fakt uzemnily. Smál jsem se od začátku do konce a Sam Jones mě totálně dostal, když se tam objevil, po dlouhé době zas dostal slušnou roli (sám sebe :D).

• 2.3.2012  18:42

Skvělé provedení toho, že jste se báli, ale pouze toho, co šlo slyšet a ne vidět. Konečná scéna tak bombová, že jsem byl rád, že jsem se nedíval sám.

• 29.2.2012  20:25

Dal bych tři *, ale za skladbu Lux Aeterna- Requiem for a dream dávam 4.

• 19.2.2012  08:01
    Parasite (2004)

Jako jo, je to blbost. Ale když jsem to viděl poprvé s kámošem u nočního popcornu, připadalo mi to, jako dobře koukatelný béčko.

• 4.2.2012  11:55

Závěr úžasný, i když scénář trochu děravý. Každopádně jsem se královsky bavil. 5/5

• 4.2.2012  11:50
    Labyrint (1986)

David Bowie jako král skřetů, kteří unesli dítě.....místy úžasné, no prostě dvěma slovy "moje děctví". 4/5

• 3.2.2012  17:00
    Gilligan's Island (TV seriál) (1964)

Já ty postavy žeru......Ginger, Gilligan, Chaplin, Keaton. Nemá chybu, prostě super.

• 21.1.2012  11:24

Prvních několik dílů byla děsná nuda. Ale pak se to rozjelo.

• 21.1.2012  11:22
    Forrest Gump (1994)

Forrest Gump bylo nejlepší Zemckisův film. Všechny části byly úžasné, až na pár chyb.

• 19.1.2012  20:51

Darth Vader: Kdo je tohle? StormTrooper: Á! lorde Vadere, to je moje dcera, její matka říká, že s ní trávím málo času. A upřímně má pravdu, sice dostanu padáka, ale seru na to. Mám rád svoji dceru. Darth Vader: To mě vážně hřeje u srdce Vaderovi dovedou zajatce. Darth Vader: Co jste udělali s těmi plány. Tady Garry se neschází se svou dcerou, kvůli lidem jako si ty!!!!! :DDDDD

• 19.1.2012  20:45
    Robot Chicken: Star Wars (TV film) (2007)

Nemůžu....:D furt nemůžu jak Bush bude bojovat s Lincolnem...."A máš to Georgi Washingtone!". :DDDDD

• 19.1.2012  20:41
    Robot Chicken (TV seriál) (2005)

Senzační parodie z akčních figurek....no prostě boží. Myslím že to, co Seth Green vymyslel bude památeční krátkomentážní parodie. Furt se u toho musím smát.

• 16.1.2012  15:21
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

VIP prostřeno bylo senzační, Vydra a Krampol nejlepší. Ale když se dívám na obyčejné, je to nuda (až na vyjímky).

• 13.1.2012  23:35
    Bleach (TV seriál) (2004)

Rozšíření postav na jednotlivou stranu bylo napínavé, obzvlášt základní části proti kapitánům.

• 9.1.2012  21:59
    Mutant X (TV seriál) (2001)

Nic moc, stejné efekty můžu udělat přes Abode After Effect. Příběh děravý, ale mělo to kapičku naděje, se kterou jsem seriál dokoukal.

• 9.1.2012  21:52
    Sliz (1988)

Super slizské, i když sliz nesnáším. Tenhle film byl vyjímečný akorát tím, že mě až udivuje, jak mě to bavilo. Klasická sci-fi krvákovka, která byla přesně v mých devíti můj styl.

• 9.1.2012  21:48
    Hellsing (TV seriál) (2001)

Napětí a temnota vyzařuje z pod Alucardova klobouku. Temní Ghůlové, Paladinové, Lovci upírů a upíři. No prostě bezva.

• 5.1.2012  17:56
    Osbournovi (TV pořad) (2002)

Nevím proč to Ozzy udělal. Takový světový borec, pro mě skoro hrdina a on se objeví v takové kravině. Jako jo, kdyby se chovali normálně,, tak se na to nikdo nedívá, ale tohle bylo už moc.

• 2.1.2012  01:41
    Malí géniové (1999)

Turner a Lloyd měli odmítnout, chopit se takové kraviny, to bylo děsné. Myslám, že by tenhle film, měl vejít do historie jako "Malá geniální blbost". Děravý děj a dementní dialogy, které film velmi kazily mě donutily k ODPADU!

• 31.12.2011  14:23
    Metallica: Cunning Stunts (koncert) (1998)

Metallica je můj život, můj přítel, my precious. A i tenhle skvost je senzační a For whom the bell tolls je prostě nejlepší písnička.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7