Lesní duch (2013) odpad!

Hodinu a půl mého života, kterou mi nikdo nevrátí, jsem pociťoval stejně bolestivá muka, jako když do Franka ve filmu Hellraiser nabodávali háky. Tenhle remake je doslovné znásilnění úžasného filmu Sama Raimiho. Doufám, že druhý díl se nikdy nenatočí! Slovy E. A. Poea "NEVERMORE!!!"

Karate Kid (1984)

Jak už zaznělo v HIMYM "Úžasný příběh nadějného bojovníka, který snil o tom, že se stane mistrem. Ale bohužel ho na konci porazil ten šprťácký utřinos, ale naučil se aspoň smířit se s porážkou." Příběh Daniela byl pro mě až nezajímavý, můj největší oblíbenec prostě Johnny Lawrance z Cobra Kai

Méďa (2012)

Méďu jsem ze začátku vážně ppodcenil. Myslel jsem, že to bude nudný propadák s vtipem na úrovni 7 dílu Prciček. Ale už od začátku sem se začal smát, takové typicky griffinovské hlody mě fakt uzemnily. Smál jsem se od začátku do konce a Sam Jones mě totálně dostal, když se tam objevil, po dlouhé době zas dostal slušnou roli (sám sebe :D).

Kniha přežití (2010)

Závěr úžasný, i když scénář trochu děravý.

Labyrint (1986)

David Bowie jako král skřetů, kteří unesli dítě.....místy úžasné, no prostě dvěma slovy "moje děctví". 4/5

Robot Chicken: Star Wars Episode II (2008) (TV film)

Darth Vader: Kdo je tohle? StormTrooper: Á! lorde Vadere, to je moje dcera, její matka říká, že s ní trávím málo času. A upřímně má pravdu, sice dostanu padáka, ale seru na to. Mám rád svoji dceru. Darth Vader: To mě vážně hřeje u srdce Vaderovi dovedou zajatce. Darth Vader: Co jste udělali s těmi plány. Tady Garry se neschází se svou dcerou, kvůli lidem jako si ty!!!!! :DDDDD

Robot Chicken: Star Wars (2007) (TV film)

Nemůžu....:D furt nemůžu jak Bush bude bojovat s Lincolnem...."A máš to Georgi Washingtone!". :DDDDD

Osbournovi (2002) (pořad)

Ozzy je hold prodejná děvka.