Sucker Punch (2011)

Pěkně vizuálně udělaný film na zajímavé téma. Škoda jen, že mě hlavní představitelka aspoň jednou opravdu nezatančila, třeba nahá, dostala by o * navíc :-) . Normálně bych tomuto filmu dal tak 3*, ale za ten soundtrack a krásné hlavní představitelky dávám 4* .

Tři dny ke svobodě (2010)

Už dlouho jsem neviděl takhle napínavý thriller kdy člověk opravdu netuší jak to skončí, zda hlavní "hrdinové" přežijí či nikoliv. Dle mého výborný scénář, hudba a herecký výkon Russella Crowa. Ten plán, který vymyslel jsem mu věřil a vždy když se něco nepovedlo, tak mi to zkazilo náladu a byl jsem smutný spolu s Russellem :-)

Město (2010)

Překvapivě velice dobrý krimi film o bankovních lupičích, ani Ben Affleck mi tam kupodivu moc nevadil. Film je to vcelku napínavý a dobře odsípající, dávám s klidným srdcem 4*

Opravdová kuráž (2010)

Ze začátku mě tento "western" docela bavil, ale po dokoukání filmu jsem zjistil, že to až taková zábava nebyla a že to vlastně byl takový obyčejný film. Konec filmu je o ničem, v podstatě tam vůbec nemusel být. Jo a doslovný překlad filmu by byl asi Opravdová odvaha, což by mi k filmu sedělo více, moc kuráže jsem tam neviděl.

Sejmout zabijáka (2011)

Nejenom, že byla bomba ve filmu použitá nesčetněkrát, ale i film samotný je naprostá BOMBA. Irishman byl opravdový tvrďák, který se sebou nenechá vyjebávat a tak to mám rád. Od Rockenrolly jsem se u jiné gangsterky tak nebavil. 5*

Světová invaze (2011)

No, tak tady zase máme jednu invazi na naši matičku Zemi a shodou náhod se hlavní boj stane v Americe - Los Angeles. Je dobře, že se to stalo právě tam, protože Amrika má spoustu trénovaných vojáků, kteří s přehledem zkusí zastavit všechny mimozemšťany za nějakou ulicí, což se jim nepovede (nenapadlo je, že mimozemšťané umí létat, jenom nevytáhli létající stroje jako první), no ale nakonec najdou slabé místo a hurá, je co slavit. Průměrně jsem se bavil u průměrného filmu...

Orel Deváté legie (2011)

Film se mi velice líbil, až na ten závěr, ten je fakt jak z pohádky. Myslím, že tento film si zasloužil špatný konec (smrt jednoho z hrdinů). No a jak už tady mnozí psali, je to dobrý film na jedno podívání... dávám 4*