Barbar Conan (2011)

Dávám 4, ale nenechte se zmást tento film na 4 nemá. Nebýt toho, že jsem tam šla s kamarádkou a polovinu filmu jsme prochlastaly a proglosovaly mělo by to tři. Na některé záběry jsem musela zavřít oči, abych se nepo... Prostě krev krev, švih, krev, běžím, mlátím, zapichuji, kuchám, běžím, drtím, běžím, krev, jedu na koni, a zase ještě více krve. Titulky mi nevadili, protože tam bylo všudy všude tak deset vět a z toho polovina CONANE!!! Děj mi občas nedával smysl a na tu vyholenou hlavu Rose se nedalo dívat, ale Jason. Bože Jason, ta jeho hruď a ten zadek a ten jeho drsný hlas. No já kňučela blahem. Rozhodně se na něj dívalo líp jak na Arnyho a já nelituji toho, že jsem na tento film šla. I když nemuseli by vyplýtvat tolik kečupu...... A nebýt toho, že jsem šla s kamarádkou a našima hlodama se tak nebavila, byla by to normální, průměrná troječka. Ale stejně, byl to zážitek :-D

Katakomby (2007)

Zabte ji už konečně ať přestane řvát.......

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tak Červený Trpaslík, prostě seriál, který mě dokáže dostat do kolen i po 1000 sledování. Britský humor ne všichni berou, ale je to můj šálek kávy. nenáročné, vtipné, ujeté. Je to prostě trpaslík.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Tento seriál mám ráda, ne že bych si hledala a nahrávala každý díl, ale ráda u něj v noci skončím. Máme televizi plnou CSI a Bones, jsou trošku něco jiného. Na ústřední dvojici se skvěle dívá i když Kůstčiny duševní pochody mě občas rozčilují. Booth má dobré hlody a člověk se nenudí. Mám tu dvojici ráda a ráda se k nim vracím.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

No není to zrovna seriál ze kterého bych padla na zadek, ale opět se k němu ráda vracím. je to taková pohodička. Není to nudné ani fádní. Prostě a jednoduše je to seriál na relaxování. Debilita Montgomeriových mě občas sere a Kiru bych jednou za čas vyliskala, ale jinak je to skvělá uvolňovačka a u které se krásně odpočívá.

Šmoulové (2011)

Říkejte si co chcete, ale mě se to líbilo. Nemůžete čekat, že to bude super nabušenej film. Pokud vám není 12 prostě s toho nebudete u vytržení jak z Pána Prstenů. Je to film pro děti a jako takový si myslím, že splnil. Zasmála jsem se, poučila a zase si s filmu něco odnesla. Bylo to jemné, svižné a zábavné. Gargamel byl dokonalý a podle mě hlavní postava filmu a lepší jak šmoulové. Já se pobavila, oddechla si a zase vypadla z každodenního života do života šmoulů. Prostě to bylo šmoulozní.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Taaak, jelikož jsem na HP vyrostla řekla jsem si, že poslední díl musím zakončit velkolepě. Proto jsem vyrazila ku Praze. Bohužel, bohu dík, nevím. Imax dokáže udělat ze všeho podívanou, ale i přes to jsem z filmu nadšená. Očekávala jsem velkolepé finále a to taky přišlo. Siriuse ani Brumbála jsem tak neořvala jako Snapea. Lidi já brečela jak malá. Efekty byly úžasné, skvělá atmosféra, herecké výkony a Imax to znásobil. Prožívala jsem při sledování spoustu emocí, rozplakali mě i pobavili. Byl to poslední díl a zakončili to bravurně. Bitva mezi Harrym a Voldym byla lepší než v knížce a já měla sto chutí se zvednout ze sedačky a jít za Bradavice bojovat taky. Kdo z vás ji neměl?

Transformers 3 (2011)

Já jsem velký nadšenec filmů Michaela Baye. Tento režisér je pověstný svými výbuchy,A když něco nevyletí aspoň jednou za půl hodiny do povětří není spokojený. Proto jsem byla z filmu nadšená, šla jsem na akci a výbuchy dostala jsem co sem chtěla. Na kino skvělá podívaná, nádherná hudba a skvělá počítačová animace.Nechyběl ani vtip a narážka na film: kurs sebeovládání mě dostal do kolen. Na druhou stranu zase ten děj postrádal něco zajímavějšího a různé scény jsem mohla odhadnout. Optimu se pořád někde válel nebo visel a styl filmů na pokračovaní, kdy máte v prvním díle hajzla, v druhém ještě většího hajzla než ten předtím a v tom třetím největší hajzl ze všech moc nemusím, ale co už já se bavila a dostala jsem co jsem od filmu očekávala.