Hněv Titánů (2012)

No.......akce ta tam byla, ale něco hlubšího jaksi film postrádal. Všechno tam hořelo, všechno tam vybuchovalo a furt někam padalo. Efekty, příšery a bohové úžasně provedení a poprvé jsem viděla chiméru, jak má být ....no skoro, chyběla jí ještě jedna hlava, ale lepší jak nic. U zbytku mythologie jsem skoro plakala, takový nesmysly. A pokud si chcete film užít tak pořádnou bednu, domácí kino a neřešit ty kraviny. Fiennes mě opět nadchnul a byl jedinej na koho se dalo dívat. Prostě jsem z toho rozpačitá, takže půl na půl. 50%

Mupeti (2011)

Tohle byla úžasná blbina, ale malá camea mě fakt bavila. Se Sheldona jsem šla pod stůl a některé hlody stály fakt za to. Barevné, nenásilné, prostě rodinná zábava. I když nemuseli tolik zpívat. No zasmály jsme se a to je hlavní, nic světoborného, ale nenudilo........ a hlavně Manamana :-D

Vzhůru do oblak (2009)

Očekávala jsem opět klasický animák, základní zápletka, humor, praštěné postavičky a happy end a tenhle film to měl, ale ještě něco navíc. Nějaké skryté cosi, co vás donutí se na koni filmu pousmát a povzdechnout si. U dabingu Lišky, jsem se lámala v pase, už jen díky jeho hlasu a to ten pes ani nebyl moc vtipnej :-) Pták byl úžasnej a lehce mi připomínal stepní kukačku :-D Myslím, že tohle nebyl jeden z těch animáků, které zkouknete a jdete dál, tento má v sobě nějaké to kouzlo a i pro dospělého člověka skrývá nějaké to moudro.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Já se bavila a celou dobu, stále v křečích. Odsýpalo to, hudba skvělá a graficky to bylo úžasný. jen ten děj občas lehce zmatenej, ale to máte fuk, sranda byla. Babča úžasná, já tu ženskou žrala celej film. Super

Sněhurka a lovec (2012)

Když to berete jako pohádku, kdy je jen absolutní zlo a absolutní dobro a nemáte vůbec potuchy o tom, že existují i jiné filmy, je všechno v pořádku, ale jinak. Nemužu si pomoct, ale Stewartka má jeden jediný stupidní výraz na který čumíme celý film a Theron občas přehrává, ale jinak jsou herci docela sympatičtí až na Ivánka (Sam Spruell) a nechápu, proč se to jmenuje Sněhurka a Lovec, když chudák lovec tam má minimum prostoru. Měla jsem pocit, že prostě poskládali několik filmů dohromady. Když se topil kůň viděla jsem Bastiena, v lese jsem zas čekala, kdy se objeví Gandalf nebo ze stoky vyleze banda skřetů. V lese jsme zas bojovali za práva chudých jako Robin Hood a v pohádkovém lese to zas vykradli Hallmark a jeho Na palubě jednorožce. Postavu Williama jsem nějak nepobrala, protože mi přišla naprosto zbytečná a vhodná jen pro jedinou větu: Doufám, že se Sněhurka zabouchne do lovce. Očekávala jsem nějaký humor aspoň od trpaslíků a ten se tak nějak taky nedostavil. Jak epicky to nabídli, tak to bylo v podstatě velké nafouklé nic poslepované s jiných filmů. Stewartka se opět svíjela v křečích na zemi a já čekala, kdy ji zrudnou oči a ona se promění. Na druhou stranu, je to dobrá oddychovka a jako pohádka zas není tak pitomá, jako ty z poslední doby, ale abych zas nebyla úplně zlá, tak kouzla a efekty zlé královny byly famozní. P.S. Kdyby chlapi nemysleli rozkrokem neměli by kudlu v hrudi :-D Ideální film pro feministky, ženský jsou prostě borky a chlapi ňoumové

Prometheus (2012)

No ......hm, kde začít. To ponuré cosi fungovalo úžasně, hudba báječná a i ta omáčka kolem toho nějak ušla, ale to je tak všechno. Nemůžu si pomoct, ale oproti vetřelci teda nic moc. Očekávala jsem od toho víc než jen hromadu slizu, vody, modrý barvy, béčkových lekavých scén a posádka byla mrtvá dřív než jsem se v ní stihl zorientovat. Vznik vetřelce? No dost těžký a náročný, ale zvládl se vyvinout za pár dní. Mimozemšťan vypil divný sliz, který překonfiguroval jeho DNA na jiný divný sliz, ten pak vlezl do chlapa, chlap oplodnil ženu, žena to ze sebe vyřízla, ta věc sežrala mimozemšťana a z mimozemšťana pak vylezlo malé roztomilé vetřelčátko. No proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Jedna z věcí, která na tom byla super, byla, že jsem nevěděla, že jdu na vznik vetřelce :-D A taky mi to občas přišlo zmateny a bůh ví co za příšerky tak všude lezly. No a teď pozitiva, chvilku jsem se i bála :-D Hudba opět úžasná a nádherně podkresloval film, dokonce i většina herců mi byla sympatická a druhá polovina filmu začala pěkně odsýpat aaa to je asi všechno. No prostě zvláštní pocit, ne že bych byla zklamaná, ale nadšení to taky není. Proto prostě průměr. ....... ou a ještě pár věcí jsem nepochopila, proč na naší planetě byly piktogramy planet, kde vyrábějí zbraň na naše zničení? Nechápu, jak to oni mohli vědět. Proč se nás snažili zničit, se jen domýšlím.

Muži v černém 3 (2012)

Kritici říkejte si co chcete, ale já se bavila. Hlášky úžasný, hlody taky a Smith opět zaválel. Já prostě vím na koho jít. Líbili se mi efekty, známá hudba a J je i po 15 letech pořád stejnej ňouma a to se mi líbí. I když scénář byl lehce mdlý, ale já se šla zasmát ne hlubokomyslně vzdělávat :-D Jak já cestování časem nesnáším, tak tohle mi nevadilo. Poslední dobou mi přijde: když nevím o čem to bude, tak budem cestovat v čase .....boooooring, ale tady mi to nevadilo, odsýpalo to a i v tom 3D jsem nebyla otrávená, že jsem za to dala ty prachy. Sice ten začátek lehce vázne, ale když nastoupí na plac Josh, hurá do akce. Navíc agenta K krásně ztvárnil. No prostě jestli se chcete zasmát a odreagovat, nezbývá nic než vyrazit na Muže v černém 3

Temné stíny (2012)

Hmm, no Time nevím nevím, trošku mi tam chybí ten tvůj rukopis. Občas nějaká ta úsměvná scéna, ale chyběla mi tam ta jeho absurdnost situace, ale na druhou stranu to jeho hraní s barvičkami, bylo opět bravurní. Herecký výkon Johnnyho byl opět super a já se na něj prostě ráda dívám, a když nechápala současnou dobu, stálo to za to a u hippies konverzace jsem se mohla počůrat, jen mi ten příběh přišel trošku mdlý, místy nudný a ani pěkná hudba tomu moc nepomohla. Opět střelili k Deppovi naprosto nesympatickou ženskou, které snad nebylo ani dvacet a promiňte, ale k němu se to prostě nehodí, už je to starší osoba. Postavy trošku natvrdlé, duchové a vlkodlaci lehce nadbyteční a u některých postav jsem si myslela, že tam ani neměly být a ony se tam násilím narvaly. Ovšem herecký výkon Evy Green byl úchvatný, zahrála to nádherně, ty její ksichty stály za to a prostě byla to úžasná mrcha. No, čekala jsem víc, možná ne lepší, ale ten Burtonův humor mi tam prostě chyběl. Takže sečteno podtrženo, průměr.

Avengers (2012)

Naštěstí nepřišlo to, čeho jsem se bála, že si naši hrdinové budou vylívat srdce a co je tíží a proč jsou takový, no nepřišlo to, ale druhá věc kterou jsem očekávala ovšem přišla a to naštěstí. Pánové, přeplněni testosteronem a nutkáním si dokázat, že jsou větší borci než ti ostatní (No co si budem vykládat, normální chlap a nemusí být ani superhrdina) Takže se stále pošťuchovali a prali mezi sebou, že jejich kačenka na provázku je lepší jak těch ostatních. No prostě samá hláška a já ležela v křečích. Tony nezklamal a měl jich plný zásobník. A jelikož to byl akčňák a na ten jsem šla, takže efekty a výbuchy opět stály za to. Žádné nudné dialogy, odsýpalo to, hudba báječná a konec nebyl až tak stejný jako všechny jiné. No prostě mě to dostatečně zabavilo a šla bych zas :-D Ani nevadilo, kdyby na film vyrazil někdo kdo předchozí filmy ani neviděl. Nadšená, další dobrý film do mé sbírky. Já stará známá vybuchařka jsem prostě dostala co jsem chtěla - vtipnej akčňák.

Bitevní loď (2012)

Já nadšenec výbuchů a efektů jsem dostala co jsem chtěla, takže s filmem jsem spokojená. Mělo to spát, akci a vtip a to se mi líbí. Občas jsem měla pocit, že do toho kecá den nezávislosti a otočit loď na kotvě uměl už Jack Sparrow, ale jinak nádhera. Výbuchy, akce, a ty vizuální efekty a když vezmete do bitvy muzeum, je hned o zábavu postaráno. V jedný chvíli jsem měla pocit, že snad paří lodě. ...E4 -voda, G5 zásah potopená. No mě se to prostě líbilo a i přes lehce flegmatický mimozemšťany, infantylními scénami a zájezdem raptorů, dávám plný počet. Prostě film pro mě :-)