Weird: The Al Yankovic Story (2022)

Film, který je podivný stejně jako Al Yankovic, rozhodně není čistokrevným životopisným filmem. Divoké, biizarní, občas zábavné. Ale ona bizarnost jde častokrát dost za hranu a netvoří takovou zábavu, jakou by chtěla a Radcliffe, přestože je snaživý, nesedl mi, stejně jako všechny jeho role po Harry Potterovi. P.S. Al Yankovic stále žije a nebyl zastřelen.

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

Zbytečný vánoční přídavek, který se z nějakého záhadného důvodu soustředí pouze na ty nejdementnější postavy z party a kolem nich vytváří vánoční příběh o únosu Kevina Bacona. Nevtipné, bez vánoční atmosféry a v cz dabingu navíc s příšerně přezpívanými písněmi. Pokud mermomocí chcete nějaký vánoční Marvel, dejte si Hawkaye z minulého roku. Strávíte s ním více času, ale rozhodně zábavněji.

Pevnost Šanghaj (2019)

Film s nejhoršími triky od dob Ultraviolet a podobných paskvilů. Když je v roce 2019 triková úroveň někde z dob PS2, je něco špatně.

Fotr je zpátky (2021)

Jeden z nejotravnějších vánočních filmů, které jsem kdy viděl. Bez atmosféry, bez humoru a s příšerně nesympatickými postavami, kterým divák přeje něco opravdu zlého.

Dva milenci a medvěd (2016)

Atmosféra mrazivá, ale kvůli nulové chemii, absolutně mrtvý pokus o jakékoliv vykreslení vztahu hlavních hrdinů.

Serge Gainsbourg: Heroický život (2010)

Po všech směrech klasický hudební životopis o divokém životě, neobvyklého umělce, který se nebál výrazné provokace.

Medená veža (1970)

V televizi prakticky nehraný příběh o tom, co může udělat žena s přátelstvím tří kamarádů. Nádherné záběry hor a slovenské přírody v jinak docela obyčejném filmu.

Corleone (1978)

Dle názvu se může zdát, že by mohlo jít o nějaký doplněk legendárního Kmotra, ale ve skutečnosti se jedná o úplně samostatný film. Vhodné jen pokud je opravdu velký hlad po mafiánských filmech.

Tátův drak (2022)

Vizuálně zajímavý animák spíše pro mladší publikum, kterému nebude vadit ohraný děj a postačí mu roztomilé postavičky všemožných příšer.

Nebezpečná lekce (2022)

Film, který se pokouší o cool akci ála John Wick nebo Nikdo, ale vždy o několik levelů níže a navíc s neskutečně nesympatickými herci. Hold Made in Polsko.