Mocný vládce Oz (2013)

Pěkná pohádka, ale vážně jenom pohádka, více v tom bych nehledala, bohužel z toho si ani to ponaučení neodenesete, jak by správně z pohádek mělo. Moc pěkné barvičky, 3D efekty pěkné. Ale celkově je to moc naivní. Škoda, čekala jsem více.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ze začátku pár hlášek, pak celkem dobrá honička a pak velká nuda, u které jsem snad skoro usnula.

Spring Breakers (2012)

Naprosto zbytečný film a holkách co se prostě nudí a tak začnou dělat protizákonní akce :(. James Franco je tu nechutný a uplně odpudivý. Velice špatný film

Matilda (1996)

Tento film jsem jako malá milovala, vždy když mě hlídala moje teta, tak mi tento film pustila a já byla tu hodinu a půl hodná a s tím jsem měla taky tuto tetu spojenou. Nechápu hodnocení, protože se jedná o pěkný film, který si člověk prostě užije :)

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

První díl jsem před dvojkou neviděla. Z prvu jsem se dost ztrácela kdo je na jaké straně. Ale musím říct, že jsem se neskutečně bavila a užívala jsem si ten film. Na to jak moc prezentujou Bruce Willise tam moc tam není, za což jsem moc ráda, ale co mě teda štve je velká absence Channinga Tatuma :D.

Gambit (2012)

Skvele, vtipne, nenudici proste uzasne. Tato komedie me nadchla. Konecne v kine neco na co se muzu tesit az to vyjde na dvd.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Já prostě tenhle styl humoru nemám ráda. Film je trapný a dost nechutný v polovině jsme odešla a ještě dlouho dobu ho vstřebávala :(. Jenom si říkám, k čemu se ty hvězdy upsaly, nikdy se už nebudu na Jackmana dívat tak jako předtím.

Merlin (2008) (seriál)

Ne do tohohle seriálu nejde nic jiného než se zamilovat. Netradiční pojetí legendy kterou zná každý mě prostě nadchlo. První dojem z Colina byl legrační, on prostě v tom první díle vypadá jak debílek, ale časem z něho vyrostě pěkný chlapík :). V každém seriále se fandí páru muž+žena, ale tady né, tady je ústřední pár Merlin a Artuš, kde jejich společné scény jsou to nejlepší co můžete v seriálu vidět.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Na tohle se dá koukat pořád. Skvělé držkopády a hlavně ten perfektní komentář u všeho a ty přezdívky :D

Let’s Dance: Revolution (2012)

Tenhle díl měl po jedničce nejlepší choreografii. Bylo by parádní, kdyby galerie takové tanenčí vystoupení pořádali častěji. Příběh byl nic moc, ale tyhle filmy vlastně o tom nejsou.