Smrt v patách (1988)

Film nic moc, co se mi na něm líbilo nejvíc byla ta krajina.

Pond Life (2012) (seriál)

Ano navnadilo to, ale je tam to "ale". Nejlepší stejnak bylo jak Doctor vrazil do té ložnice :D

Pán času (2005) (seriál)

Na prvních pár epizod jsem koukala jen proto, že mi někdo řekl jak skvělý seriál to je ale pak jsem se nemusela koukat z "donucení" to jsem se dívala, protože se mi to líbilo a pak nastoupil do pozice Doktora David Tennant a já si tento seriál zamilovala a jak nastoupil Matt tak seriál jenom hltám a hltám. Tento seriál je prostě parádní a nikdy se nejde jeho nabažit. Taky si k tomu poslechněte soundtrack (hlavně 5 a 6 serie), který je jeden z nejlepších.

Rebelka (2012)

Mám ráda animáky, ale tenhle mě zklamal. Mám ráda legendy, miluju Skotsko a miluju skotskou hudbu a ta vlastně byla jediná, která se mi na pohádce líbila. Merida a vlastně skoro všechny postavy mi byly nesympatické, snad až na ježibabu, ta byla pořádné číslo, ani příběh se mi nelíbil.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Tak tento seriál jsem si zamilovala už od první epizody. V době, kdy tu máme jen samé kriminálky, nemocniční seriály a upíry je to velmi příjemná změna. V Americe by určitě řekli, tohle tu nebylo u nás bychom to možná mohli přirovnávat k naši Arabele, ale to já nechci. Námět je perfektní a celá první série utekla velice rychle. Líbí se mi jak si autoři pohádky pojali po svém a nesnažili se nic kopírovat, taky se mi líbí jak některé známe příběhy ještě více rozvíjejí např. právě příběh Sněhurky a Krasoně, koho nikdy nechtěl vědět co se dělo dál po "žili šťastné, až na věky". Celému seriálu nejvíc dominují záporné postavy jako je Rampelník a Zlá královna.

Ledové sny (2010)

Netušila jsme o čem film je, jediné co jsem věděla, že je o krasobruslení (to napoví už jenom název) a tak jsem očekávala něco podobného jako série Ledové ostří, ano bylo to podobné, ale tady slečně nešlo jenom o to zvítězit, ale o to dělat něco co ji baví a žít tím. Film mě velmi překvapil a na nudná odpoledne je ideální.

Anna Karenina (2012)

Tak na tento film jsem se moc těšila, Keiru Knightleymám moc ráda, obzvlášť v historických románech. Ale tento film mě velmi zklamal, zpočátku to celkem šlo, i když se mi nelíbilo to tolik vychvalované divadelní pojetí. Hlavní představitel mi byl dosti nesympatický a celou dobu jsem od něho čekala nějaký podraz. Poslední půl hodina mi přišla velmi zvláštní a nechápavá. Druha dějová linka mi přišla uplně zbytečná. Pro mě velké zklamání.

Miláček (2012)

Musím říct, že na tento film jsem se těšila už toho důvodu, že se mi zdal dobře obsazený a líbil se mi námět filmu. Nejsme fanynka Pattinsona, avšak ho neodsuzuju jako někteří (třeba v Little Ashes byl výborný), ale film mě hodně zklamal tak, že jsem ho nedokoukala. Robert prostě ten miláček nebyl, nehodil se do té role a prostě jsme celou dobu nechápala jak se mohl dostat k tak mocným ženám, když ty byly kolem sebe obklopeny mnohem hezčími muži.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jsem velký fanoušek LOTRa a tudíž jsem se na Hobita těšila od samého počátku. A musím říct, že mě vůbec nezklamal. Viděla jsem v kině už třikrát a ani jednou jsem se nenudila. Jsem zastánce toho aby knižní předloha byla do filmu převedená co nejlépe a nejvěrohodněji a to si myslím, že se u Hobita povedlo (i když se něco přidalo). Herecké obsazení byla perfektní i když jak někdo už psal, škoda, že většina trpaslíku nedostala svůj prostor (hlavně že ho dostal aspoň Kili, který ze všech trpaslíku největší sympaťák :)). Letecké záběry na krásu Nového Zélandu alis Středozemě mě jednoznačně nadchly, tak moc, že začínám šetřit abych se tam mohla někdy podívat. Hudba je skvělá ostatně jako v LOTRu a musím říct, že se mi moc líbí, že se Shore vrátil se známýma skladbama a že vytvořil tak skvělou ústřední melodii pro tento film, že člověku to na plátně bere dech. Závěrčná píseň je na pro mě natolik silná, že si ji musím přehrávat od ráno do večera a když nemůžu tak si pobrukuju. Hobit je prostě skvělý film a komu se to nelíbí ať mi klobouk políbí :)