Rambo: Poslední krev (2019)

Nebylo to zlý, sázka na brutalitu se prostě nemůže nevyplatit, ale prostě tomu chybělo něco navíc, prostě už to není a nemůže být ten Rambo na kterém jsem vyrůstal. To neznamená že to je špatný film, jen se to u mě lehce projeví na hodnocení.

McLaren (2017)

Dokument o význačné osobnosti okruhového sportu, který osloví nejen fanouška Formule 1.

Léto s gentlemanem (2019)

Nejsem fandou televizních seriálů TV Nova, ani tato variace na průměrně špatnou epizodu těchto seriálů mě nepřesvědčila, abych na to koukal :).

Dětská hra (2019)

Nebylo to špatné, ale spíše hodně průměrné. 50%

Addamsova rodina 2 (1993)

Od dvojky jsem příliš nečekal, ale k mému překvapení autoři přidali ještě více na černém humoru, sarkasmu i zábavě. Za mě vyboostované pokračování!

Addamsova rodina (1991)

Černý humor jak má být, bohužel za mě trochu rozvláčné.

Le Mans '66 (2019)

Na film jsem byl neskutečně natěšenej a to byla možná ta chyba... Hne dna úvod - ne pro mě to nebylo lepší než Rivalové. A to z několika důvodů - ten hlavní hodně osobní - F1 mám radši než vytrvalostní závody, mám blíže k Ladovi a Huntovi než Shelbymu a Milesovi. I lidé kteří nesledují motorsport znají Nikiho Laudu a v Rivalech se dozvěděli hodně z jeho života, poznali jakéhosi Hunta, poznali jejich rivalitu. Bohužel v Le Mans 66 to není vyloženě zajímavý příběh jednoho člověka, je to lehce naznačený povrchní příběh dvou lidí. OK nevadí, jdeme dál - závodění. V Dolby Atmos (vřele doporučuji) parádní zážitek. Bylo vidět že až na pár opravdu trapných počítačových záběrů zde byla použita klasická poctivá fimařina - a to je hrozně dobře. Postupem času se ale záběry na závodní auta stále opakují a drží stejného zažitého scénáře, navíc s obrovskými hlavami uvnitř :). Ale jinak OK, závodní záběry zde asi lehce předčili ty z Rivalů, které byli mnohem více omalovánkové. No a pak mě trochu vadil ten přehnaný tlak, vytvořit ve filmu za každou cenu zápletku - poctivý závodník vs management a jeho intriky. Za mě se v tomto ohledu tlačilo na pilu více než bylo zdrávo. Za mě osobně jsem čekal ještě více technických detailů, myslím že ani nezapáleného fanouška by to neurazilo. Každopádně za mě 90% a parádní podívaná.

Terminátor: Temný osud (2019)

Po dlouhé době jsem byl jak přikovaný, s tím mrazivým pocitem v zádech. Bohužel jen první třetinu filmu, ale bylo velice příjemné vrátit se ke staré dobré akci, která mě opravdu parádně nakopla. Prostředek filmu byl už více prázdný a konec trochu sklouzl ke klasickému klišé novodobých akčních filům. I tak za mě rozhodně nečekaně pozitivní překvapení!