lift666

homepage

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 16.9.2013  12:54
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Hodnocení je kompromis mezi hodnocením dnes a hodnocením před cca 15 lety.

• 13.1.2013  19:07

Chcete-li se podívat na film plný nechutných odporností, jako zvracení z pusy do pusy od mrtvé cikánské stařeny či olizování půl hlavy stejnou stařenou proložený vtipnými pasážemi jako mluvící kozel (nebo koza posedlá démonem-mužem?) a ďábel tančící skotské tance, doporučuji. Jedno shlédnutí bohatě stačilo.

• 15.7.2012  14:28

Na můj vkus trochu nuda, ale z objektivního hlediska povedený a dobře natočený film.

• 29.1.2012  20:50

Průhlednější Identity

• 8.10.2011  16:39
    Metropolis (1927)

Je mi líto, ale čekal jsem poněkud silnější příběh. Jinak viz komentář Galadriel :)

• 27.6.2011  18:58

Velice dobrý autentický film (přesně jak jsem vyčetl z novinových článků). Akorát hudba byla trošku nemístná, ale předpokládám, že v 80. letech byla in.

• 1.5.2011  11:52

Oh boy!

• 25.7.2010  21:13

Za názor 5*, ale odečítám 3* za provedení... to je fakt hrozný video :D

• 17.9.2009  22:48

Děkuju za ten film. Netušil jsem, že něco tak strašného (snad i horšího než 1984) může existovat!

• 14.5.2009  03:32

Filmová verze poněkud zklamala. Šifra byla lepší, ale u knihy je to u mě naopak. Efekty nejsou špatné, film postrádá věrnost předloze. Hudba nezklamala a film se zdá být kratší než ve skutečnosti je, čímž si film zasluhuje (vzhledem k poměrům dnešní doby) velké plus. Celkový dojem je více než dobrý, ale očekával jsem víc.

• 22.2.2009  20:33

Celá série Resident Evil je na jednu stranu levičácká - poukazuje na to, jak je nebezpečný volný trh bez jakýchkoliv zásahů a především bez státní kontroly. Na druhou stranu obhajuje demokracii tím, že poukazuje na nebezpečí monopolu - jedné síly, která ovládá všechno. Tato dvě poslání jsou skyta tím, že Milla Jovovich pomocí speciálních schopností bojuje se zombie... a zatraceně dobře ;-) Otevřený konec je brilantní

• 13.12.2008  20:40

Efekty byly úžasné, téma bylo náramné (díky původní verzi z roku 1951), konec naprosto příšerný a nereálný (americký) a celkově nepříliš věrné původní verzi. Pokud jste původní verzi neviděli, možná vám to přijde jako film s tématikou, kterých není nikdy dost, ale pokud jste původní verzi viděli, zjistíte, že to bylo znesvěcení STARÉHO dobrého Hollywoodu. Opravdu bych raději obětoval ty jejich speciální efekty a "vyspělejší" představy o tělesné stavbě mimozemšťana a mimozemských dopravních prostředcích za úroveň, kterou oproti původní verzi tento film postrádá.

• 2.9.2007  12:20
    Eragon (2006)

Pozn. Knihu jsem nečetl!

• 26.8.2007  19:38

Tohle už začíná být trochu kýč, ne?

• 28.7.2007  08:28

Skoda ze tu neni 4.5*

• 20.7.2007  08:33

Vynechali tolik veci! Ja vim, ze to delaji vzdycky, ale tohle bylo poprve, co jsem cetl knihu HP a pak videl film. Vsechno to ubehlo tak rychle. No, dobry efekty, dobry zpracovani. Umbridgova skvela, ale vynechanim tolika veci to ztraci autenticnost. Kvuli tomu davam pryc jednu hvezdicku... Mozna k tomu prispelo i to, ze jsem to videl anglicky, ale to nevadi... Zebricek filmovych Potrovcu: 1. Vezen z Azkabanu 2. Tajemna komnata 3. Fenixuv rad 4. Kamen mudrcu 5. Ohnivy pohar

• 19.5.2007  15:27
    Cellular (2004)

Krásný příběh s dobrou (ač neoriginální) zápletkou. Je pravda, že mi všechnonedošlo hned od začátku... Herci byli vybrni špatně až na dvě hlavní postavy, které to všechno zase napravily. A to Chris Evans a Kim Basinge. Myslím, že Basinger by měla hrát mnohem víc a Evans je nadějný herec, který jednou dostane určitě Oscara :-D:-D

• 18.5.2007  22:22
    Spider-Man 3 (2007)

Trošku trapný a kýčovitý, ale všechno zachraňují vtipné scény a efekty. Nedávno jsem viděl film Resident Evil a od ¨tedka ho budu používat v přirovnáních :-D... Resident Evil je béčko a chová se jako béčko. Ale ve skutečnosti tak hrozný béčko to není. Zatímco Spider-Man 3 je ještě lepší béčko než Resident Evil, ale tváří se jako ačko. A to rozhodně není. Za kino to snad ani nestojí... i když.. pokud máte slevu nebo jste student- budiž. Jinak na závěr. 70% takže 3,5*

• 13.5.2007  13:34

Není to vůbec dokonalý, ale ten konec se mi moc líbil. Škoda jen, že neumřel i Karel Roden

• 12.5.2007  22:01

Nečetl jsem předlohu, neviděl jsem ani původní verzi. Film je skvělý. Nicole Kidman taky

• 7.5.2007  17:36
    Život savců (TV seriál) (2002)

Jeden z velice povedených dokumentů BBC. Zavede vás do skutečného života savců a přede věci, o kterých jste ani neměli tušení. Pomocí pokročile techniky se dostali s minikamerou do doupěte syslů... Báječné. Ale jednu výtku mám. Za těch 50 minut si člověk, který přijde unavený z práce, toho nedokáže moc zapamatovat a dívat se na to podruhé už není ono. Přesto je tento cyklus na vysoké úrovni :-)

• 7.5.2007  12:24
    The Day of the Triffids (TV seriál) (1981)

Hmm... no budiž. Dám tomu ty 4*, i když si je nezaslouží. Celé jsem si to představoval trochu jinak, ale tak je to přece vždycky. Za zhlédnutí to stojí, ale... všeho s mírou!

• 6.5.2007  19:10

Páni. To jsem opravdu nečekal. Viděl jsem to podruhé (po hodně dlouhé době, byl jsem na tom v kině (takže někdy v srpnu 2003) a ted jsem to viděl podruhé v TV (5.5.2007) a stalo to, co se stalo s prvním dílem. Zase to bylo mnohem lepší než první podívání. Takže vím všem, co tomu dávate tak nízké hodnocení. Koukněte se znova. Ne nuceně... Až to zase budou dávat v televizi a vy budete mít volno, koukněte se znova a změňtě. Pak by určitě tento film neměl černou barvu, kterou si absolutně nezaslouží. (proto dávám 4*, jinak bych dal asi 3*)... Takže za 60%

• 5.5.2007  13:03

Opravdu pouze pro děti do 10 let. Maximálně do 10!!!

• 6.4.2007  17:15

Naprosto souhlasím s uživatelkou Senfi. Přečtěte si její komentář, je i můj, ale napsala ho první :-D ... A jeste bych dodal, ze Hitler: Vzestup zla je mnohem lepsi.

• 3.4.2007  18:39

Hodně to zkalamalo, ale pořád se na to dá ještě dívat. POMO všechno vystihl, až na herecký výkon. Ten herec je myslím vážně nějakej psychouš, ne?

• 2.4.2007  19:29

100% je moc, ale 55% (2.4.07) taky! -- Dobrá romantická komedie, ničím nepřekvapující, tu holku zbožnuju. Určitě stojí za zkouknutí

• 31.3.2007  22:04

Zas tak úžasný to není. Od Cuaróna jsem čekal víc.

• 30.3.2007  20:36

Na rok 1951 dobře natočené, ale na rok 1951 trochu zvláštní námět. Ale cením si toho, že mimíci vypadali podobně jako my

• 25.3.2007  21:40
    Štěstí (2005)