Dvanáct do tuctu 2 (2005)

Nič moc, rovnako ako jednotka. Ak tak, tak aspoň krásna Hillary Duff. :) (( 40% ))

Tristan a Isolda (2006)

Náhodou to vôbec nie je až taký zlý film. V čom bol vlastne problém? Myslím, že v ničom. Veľmi pekný a dojemný príbeh o láske. Bodka. Lepšie 4*. (( 76% ))

Klub rváčů (1999)

Nemôžem si pomôcť, musím dať 5*. Celý film som rozmýšľal, o čom asi tento film bol, aké mal posolstvo. A veru... neviem :))) celý film je temný a aj dosť náročný na pochop, no zároveň, akýmsi zvláštnym spôsobom chytľavý. Aj keď nie dych vyrážajúce, veľmi kvalitné FIncherove dielo. (( 83% ))

Chalupáři (1975) (seriál)

Česká klasika... síce české filmy veľmi nemusím, ale tento seriál je jednoducho perfektný. (( 100% ))

Skrytá identita (2006)

Dobrý film, dobrý režisér, výborne natočené... netušil som že wahlberg je taký drsňák. (a trošku veľa slovíčok f*ck) (( 75% ))

Scary Girl (2011)

CHLOE!!! MOJA CHLOE! DO ČOHO ŤA TO NAVLIEKLI ?!

Amadeus (1984)

Pozeral som najprv Director´s cut a bral som to ako výzvu. Tri hodiny filmu o Mozartovi, ktoré ani len nikdy a ani len trochu... nenudia. Kto dokáže natočiť taký film? Dlhý a nenudiaci, naviac životopisný? Samozrejme že Forman :))))) _______ Film nie je len o Mozartovi ako osobne, je to skôr o žiarlivosti Salieriho, o jeho nenávisti k Mozartovi... nechcem strašiť, nakoniec to vypáli úplne inak! Sám som netušil, že Wolfie umrel takým spôsobom, bol som v tom, že umrel keď opitý spadol do kanála... ale čo už. Film je dokonalým kúskom filmárčiny, pocta k hudobnému umeniu i hudbe samotnej a Forman má Oscara rovnako zaslúžene za Prelet nad kukučím hniezdom ako aj za Amadea . Bodka, niet čo dodať. Som uchvátený a potešený. (( 90% ))

Slečna Marplová - Ohlášená vražda (2005) (epizoda)

Prvá kniha od Agathy Christie, ktorú som čítal a film nesklamal. V podstate až na pár výnimiek to isté čo kniha - skvelý nedeľný oddych.

Kick-Ass (2010)

Zopár hriešikov a výhrad by som voči tomuto filmu mal, no Chloe bola perfektná! (( 70% ))

Hancock (2008)

Haluzina, ako sa patrí, skvelý Will Smith, a tiež celkom originálny humor. Len by som zmenil to, že mal ženu ale to by asi potom uniklo zmyslu celého filmu. (( 74% ))