DavePave

DavePave

David Pávek

Česko

• 23.9.2015  18:34
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Nejlepší pořad v historii časoprostoru.

• 6.8.2015  23:27
    Policejní odznak (TV seriál) (2002)

Nejlepší krimidrama ever. Vic Mackey je postava, kterou byste jednu chvíli poplácali po ramenou za to, jaký macho polda to je, a druhou chvíli byste mu dali facku za to, jaký to je zmrd. Chiklis je bůh.

• 17.5.2015  17:14

Skvělá věc. Není tam zbytečně moc keců okolo a animace z Kurtových poznámek jsou skvěle zpracované. Tak to má vypadat.

• 7.2.2015  13:38
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Ali, kterého si rád budu dál pamatovat jako kvalitního redaktora Score, si pozval domů pár afektovaných puberťáků, aby hráli Meinkraft, tanky a podobné věci pro věkovou skupinu 14 mínus. Jedna hvězdička za Aliho a ilumináta Rotu, asi dva jediné rozumné lidi v celém pořadu.

• 28.1.2015  21:51
    Parťáci (TV seriál) (2012)

Nuda střídá trapnost. Herec ze skvělých Numb3rs dělá druhé housle ex-Supermanovi, který hraje gay zdravotního bratra, kterého oslovují "pejsáčku"...

• 19.9.2014  13:55
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

"Jsem strašná svině, ale mám se dobře," říká Tonda Blaník a má pravdu. Vynikající satira ukazující vtipnou část prohnilé politiky toho státu.

• 5.3.2013  20:10
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Sic jen po prvním dílu, ale zatím ****, rozhodně vtipnější než dřívější "Dejdarovina" Ptákoviny. Soutěžní element a role neherců v absurdních situatích zatím funguje skvěle. Uvidíme, jak dlouho to udrží nastolenou laťku.