Isabel (2013)

Velice kvalitni film z Ostravskeho prostredi a jako třešinka Jarek Nohavica

Černobílý svět (2011)

Oscar 1 : Herečka VR - Octavia Spencer + 3 nominace: Nejlepší film, Herečka HR - Viola Davis, Herečka VR - Jessica Chastain

Kamarád taky rád (2011)

TImberlake, Woody Harrrelson, Patricia Clarkson, svižná první polovina (i když občas až příliš) a pár dobrých hlášek. Zcela zbytečná je linie s otcem, ale to bývá také trendem posledních filmů - do komedie přimíchat pár dramatických prvků, jako by bylo nevhodné, abychom se bavili jen tak. Proto si snad získává body navíc film s Ashtonem Kutcherem a Natalií Portman - tam takovéto prvky nenajdete

Nájemní zabijáci (2011)

Urcite film na 5 hvezd nema ,ale davam je kvuli 2 nejlepsimu filmu od meho oblibence Van Damma.

Nevinnost (2011)

Celkem slusny film na to jake ma obsazení a původ Cr je opravdu jeden z těch kvalitnějších Proto 70%

Sráči (2011) (TV film)

V cesku urcite jeden z dobrych filmu, tema hudba ok, film hodnotim tak na 4 hvezdy 5 davam za to ze jsem byl pri nataceni a trinec je me rodne mesto, byla to opravdu bomba videt....

Černá labuť (2010)

solidni film, nektere sceny fakt paradni kunis vs portman

Kajínek (2010)

Cekal jsem trochu vic :-( , podle meho si Kajinek zaslouzi lepsi scenar

Počátek (2010)

Rok 2010 byl pro mistra Leonarda nadmíru povedený. Super bomby jako prokletý ostrov a počatek. Počatek film ktery vtahne a nepusti. Rezie a herecke vykony hlavne mistra L. jsou neuveritelne. Velka poklona. 95%