Červený trpaslík - Džin z lahve (2016) (epizoda)

Do kocoura naklade vajíčka polymorf a z kocoura se stane kočičí máma. Máma svý děti vždycky rozezná. Nejvíc.

Červený trpaslík - Kryze (2016) (epizoda)

Kryze středního věku nejen Krytona, ale i celého vesmíru. A taky starší verze Krytona, která se tu jmenuje Lokaj, vaří, maluje, skládá hudbu a má vesmír, kterému říká Vesi, v rychlém vytáčení. To je nejvíc. Díly, kde má Kryton tu hlavní roli jsou nejvíc.

Velká Británie z výšky (2019) (seriál)

Británie je moc hezká ze země i z výšky. Sice mám slabost právě pro tu jižní část, ale všechny části mají něco zajímavého k vidění. Pro mě je to takové detailnější pokračování dokumentu Jeden den ve Velké Británii (2017).

Čína z ptačí perspektivy (2015) (seriál)

Mají to tam pěkné pěkné, ale žít bych tam opravdu nechtěl, ta všude přítomná propaganda z toho čpí hodně. Nedávno jsem koukal na Rusko z výšky a to je teda ještě o 2 levely výš.

Všechny krásy Brazílie (2014) (TV film)

Klidně by se to mohlo jmenovat Brazílie z výšky. Je to další z dokumentů točených hlavně z výšky dronem.

Vraždy na Shetlandech - Temné vody - 2. část (2014) (epizoda)

Tak to bylo nečekané rozuzlení, podezřelých tu bylo hned několik. Jednu starou vraždu, aby se na ni ani po letech nepřišlo a při kopání plynovodu už vůbec ne, tak následovaly další 2 vraždy. Navíc na povrch vyleze i spousta věcí, které měly zůstat utajené, protože na ostrově není moc možností, natož si pak najít partnera.

Modrá krev - Kolowratové (2017) (epizoda)

František Antonín II. korunoval nebo podával korunu při korunovaci posledního Českého krále Ferdinanda I. Dobrotivého.

Modrá krev - Colloredové (2017) (epizoda)

Rod od roku 1025 v Itálii, v Čechách od konce 16. století, od 1635 získali jako konfiskát zámek Opočno.

Časové pásmo bylo změněno