Řím: Impérium bez hranic (2015) (seriál)

Stará Mary ukazuje stopy po starověkých Římanech nejen v Římě, ale různě, třeba v Tureckém Efesu nebo třeba ve Španělsku, kde nechal výrazné stopy Hadrián. Tahle místa se dají dnes už běžně navštívit s cestovkou, ale nikde k tomu nedají takový výklad. A já dám 4 frčky, protože mě se to líbí a hotovo. 71%

Runway 06-24 (2014) (TV film)

Kdybych to viděl třeba od půlky a nevěděl, že je to z Česka a na Vencově letišti, tak bych hádal, že je to skoro jak z dílny velké mocné BBC. Na naše poměry fakt slušný dokument, dobře řemeslně udělaný a i to, co popisuje, je pro fandy ojedinělých staveb jistě zajímavé.

Guy Martin: Robotické auto (2017) (TV film)

K čemu v roce 2017 dospěli? Autonomní auto dá skvěle okruh, ale jakmile je mokro, skončí ve škarpě. Už jsem viděl lepší věci s Guam, třeba výpravu do Ruska. 55%

Jak se fotí... (2017) (seriál)

Já čekám na tu Vídeň. Je to prima inspirativní seriál, jak udělat něco troch jinak.

Teorie všeho (2014)

Je to hezký příběh části jeho života, ale není to ten nejlepší nebo nejzajímavější životopisný film či dokument o něm. Je z toho zcela jasné, že jde o její autobiografii, její pohled na věc, je to prostě příběh spíš o ní než o něm a jeho životě s ní. 71%