Le Mans '66 (2019)

Dívám se na to už potřetí a říkám si, čím mě to vlastně původně tak uchvátilo? 7/10

Petrolejářky (1971)

Jak už jsem uvedl mnohokrát, westerny nejsou můj šálek. Tohle je taková westernová komedie nebo spíš pohádka s 5 nevěstami v černém a 5 ženichy v bílém. Prostě taková blbost, příběh je fakt celkem nuda, ale na ty holky se dá koukat a hlavně hlavně Claudia Cardinale ve svých 32 letech je stále naprosto skvostná.

Mimořádná událost (2022)

Nejdřív jsem si říkal, proč. Pak jsem si říkal, že je to tak blbý, až je to vlastně celkem dobrý. Ale ono to není tak dobrý, abych to chtěl vidět někdy znovu. Osazenstvo jedoucí vlakem se sešlo tak, že každý je něčím jiný, něčím divný. A až mi tam vadilo, že z myslivce dělají akorát trotla. V kině bych u toho asi umřel nebo možná spíš odešel.

Místo zločinu České Budějovice - 40 růží (2023) (epizoda)

To tu ještě nebylo, firma na vytváření alibi, alibi před manželkou, v práci apod. A její šéf se zakouká do jedné jeho podřízené, jedné z aktérek tvořících to alibi. 5/10

Tajemství Luďka Soboty (2015) (TV film)

No vidíš, Luděk Sobota dostal vážnou roli až ve vyšším věku a neimprovizovat a přijít s naučeným textem pro něj byla taky pozdní novinka. Tak jen škoda, že těch vážných rolí nedostal více a dřív.