T2 Trainspotting (2017)

Pokračování geniálního kultovního filmu po 20i letech. Šel jsem na to s tím, že jsem neměl radši skoro vůbec žádná očekávání, čekal jsem jen takové ty časté prostřihy zpátky do minulosti, bez toho by to nešlo, třeba na ten nejhorší hajzl v Británii, ale tentokrát do něj nikdo nepoleze. Líbí se mi vizuál, ten se vážně povedl.

V exekuci (2023) (seriál)

Dobrý dobrý, jeden se u toho sice trochu nudí, ale je asi potřeba to vidět.

V exekuci - Jak změnit systém (2023) (epizoda)

Konec dobrý, všechno dobré, alespoň pro pár těch aktérů. Co chtěli ale autoři říci, je, že tu stále není politická vůle po změně legislativy, aby měl jeden dlužník jednoho exekutora přiděleného soudem.

Vodník (2019) (seriál)

Z vodníka jsem tak lehce v rozpacích, je to totiž takové zpátky do minulosti jen na základě nových výpovědí. Rozuzlení je celkem zajímavé. Taky je potřeba říct, že Klára Melíšková jako major Marie Výrová změnila image a taky už není tak ostrá jako v předchozích sériích. 6,5/10

Concord - Tajemství katastrofy (2019) (TV film)

Dokumenty o Concordu žeru. Tento se věnuje výhradně jediné, za to osudové, nehodě Concordu v červenci 2000 a jejímu vyšetřování. Série až neuvěřitelných náhod, špatný servis kolového vozíku, kdy zapomněli namontovat distanční kroužek, ležící titanová lamela na dráze, přetížené letadlo nadbytečným palivem a kufry německých turistů, chybné manévry pilota rozdílné od standardních postupů atd., to prostě nevymyslíš. A nakonec ne všichni souhlasí s výsledky vyšetřování.

Tajemství Františka Ringo Čecha (2012) (TV film)

Jako politik, jako socan, mě dosti sral, ale už snad prozřel. Potěšilo mě, že se nakonec usmířili i s Petrem Jandou. Líbí se mi i jeho malba.

Gomora - Blutschwur (2021) (epizoda)

Krevní přísaha. Modrá krev je zabit, Gennaro ho prostě rozmlátí nějakou trubkou. Nad jeho tělem skupina kolem Cira mu přísahá věrnost. Gennárův poskok Mistrál má manželku s dost ostrým jazykem a velkými ambicemi, což se jí dost nevyplatí, rozhodne se zradit a přidat se k Cirovi a zlanařit i manželku Gennara, ale to byla její osudová chyba.