Cesta za králem trollů (2017)

Sympatičtí herci. Kvalitní děj, který nebyl nikterak hloupý a svůj účel splnil, ač zvraty byli dost předvídatelné, ale logické a možné! Konečně jsem viděl pohádku, kde nebyla pitomá pitvořící stvoření (jako český buznočerti). Všem českým filmařům bych tuto norkou pohádku pustil milionkrát, aby se něčeho přiučili. A to nemluvím o traileru, který je sám o sobě poutavý a nečeský. Hanba české pohádkové tvorby je dokonána!!!

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Frances McDormand jako hodně drsná matka hledající spravedlnost pro svojí zavražděnou dceru. A vlastně to o tom vůbec není! Mimojiné Oskarová! Další (a právem) Oskarový Sam Rockwell jako typickej polda, co se snaží bejt za drsňáka, aby ve finále našel v sobě superhdinu. Škoda jen, že díky jeho výkonu vyšel letos Woody Harrelson na prázdno. Snad příště.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Ne prostě jim to nejde. Nový postavy nemají smrnc. Není tam žádný osudový souboj. Je to jen prostě zastávka k devítce... Rogue One bylo lepší... Jsem zvědavý na Han Sola, ale mám strach... Jediný co bych dodal je, aby už hergot začali makat na Obi-wan Kenobi s McGregorem a neposrali to... Nový SW mě totiž začínají nudit a přestávají zajímat... SW: Rebels má daleko větší šťávu....

Po strništi bos (2017)

Do Slavoncic jezdím často a to bylo asi jediný, co mě za celý film potěšilo. Tenhle film totálně nevěděl kudy kam. Jestli to má být drama o válce. Drama o rodinných strastech. Či o strastech dětsví jednoho chlapce. Připadalo mi to, jako kdybych přepínal na jednotlivé kanály a vlastně o žádném filmu nevěděl nic. Přišlo mi to jako, když jsem na základce vzal Babičku a četl v první kapitolu, pak někde v půlce další půl kapitoly, abych věděl kam se to posunulo. A nakonec vzal šmahem poslední odstavec! Navíc jsou snad ti svěráci fakt uchyláci! Záběr na prsa a na převlíkání Voříškový (jo fajn pro chlapy), ale prostě to působilo jak pěst na oko. A celkem se mi chtělo zvracet s těch dětských náznáků o intimnostech (Troška hadr). Herecký výkony totálně vyšuměli nedějem a to je škoda! Znovu nechci už vidět nikdy v životě!!! Navíc jsem kámoše ve filmu neviděl :)

Ochránci (2017)

Myšlenka dobrá, děj ze začátku celkem šel. Rozuzlení o ničem. Padouch divnej. Další díl být nemusí. Vydržel jsem to!

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Totální špionážní sračka s dobrýma hercema, výbronou Theron a jinak dlouho nic. Akce dobrá povedená, ale nic co jsem už neviděl. Mít to více akce a méně kecání, bylo by to lepší. Stopáž bych zkrátil tak o půl hodiny.. Díky podruhý se dívat nechci. A jestli usmolí dvojku, tak to potěž vidle...

Zabiják & bodyguard (2017)

Zápletka byla celkem fajn. Drsný zabíjení, ale mohlo být daleko víc realističtější! Chvilkama bylo, ale to nestačí. Oldman byl drsný a nudný záporák. Reynolds si jel standartně svojí komediální vlnu, ale nepřeháněl to. Naštěstí jsem v něm vůbec neviděl Deadpoola. Čtyři hvězdy za velmi hodně legračního ,,superhrdinu'' Jacksona. :) Bavil jsem se suprově.

Pobřežní hlídka (2017)

Představoval jsem si tu úplně jinak. Na oddych docela dobrý, ale to by muselo mít 90 minut. Zmařený potenciál a ani ty Dudario tam moc nebyly.

V utajení (2017)

Ze začátku docela příjemná špionážní zápletka. Ženský bond, ve kterém chyběla pořádná akce. Na to že tam hrála docela silná herecká sestava, tak to byl film celkem nudný. A to hlavně z důvodů scenáře, který udělal zvrat, který je v každým špionážním filmu a to navíc asi třikrát nebo i s blondýnem čtyřikrát. Film mě na závěr potěšil Prahou a jedinou českou větou ve filmu ,,Zavolejte doktrora!¨

Spider-Man: Homecoming (2017)

Jo jo, někdo si řekne, že je to další debilní komixovka... A ona je a nebýt fantastickýho Douglase (po Michaelovi další Michael), tak by šla o level dolů. Já osobně jsem chtěl spiderchleba namazanej ironmedem a dostal jsem velkej kus spiderchleba s ucházejícím ironmedem, kterej se zdá od války s Áčákem trošku moc zodpovědnej... Spiderman od Toma (jo je to můj jmenovec) mi přijde hodně připravenej na akci (vidět na youtube jeho gymnastickou průpravu je fantastický). Hláškuje taky fajn a namakanej je umírněně své pubertě... Flash Tomson je divnej.. A Marise dali fakt divný stařecký hadry. Jo je jí po 50tce, ale nemyslím si, že by tohle moje tchýně vůbec nosila :D Ale celkovej dojem je výbornej :)