Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Fakt super pecka film... Podle trailerů jsem to nečekal, ale Ritchie mě nezklamal... Rozhodně lepší jako Hobit... Škoda, že to asi nemělo dobrý tržby, aby vzniknul další film.

Loganovi parťáci (2017)

Už to tu bylo. Ne že by to nebylo fajn, ale už to tu bylo.

Ochránci (2017)

Myšlenka dobrá, děj ze začátku celkem šel. Rozuzlení o ničem. Padouch divnej. Další díl být nemusí. Vydržel jsem to!

Pobřežní hlídka (2017)

Představoval jsem si tu úplně jinak. Na oddych docela dobrý, ale to by muselo mít 90 minut. Zmařený potenciál a ani ty Dudario tam moc nebyly.

Po strništi bos (2017)

Do Slavoncic jezdím často a to bylo asi jediný, co mě za celý film potěšilo. Tenhle film totálně nevěděl kudy kam. Jestli to má být drama o válce. Drama o rodinných strastech. Či o strastech dětsví jednoho chlapce. Připadalo mi to, jako kdybych přepínal na jednotlivé kanály a vlastně o žádném filmu nevěděl nic. Přišlo mi to jako, když jsem na základce vzal Babičku a četl v první kapitolu, pak někde v půlce další půl kapitoly, abych věděl kam se to posunulo. A nakonec vzal šmahem poslední odstavec! Navíc jsou snad ti svěráci fakt uchyláci! Záběr na prsa a na převlíkání Voříškový (jo fajn pro chlapy), ale prostě to působilo jak pěst na oko. A celkem se mi chtělo zvracet s těch dětských náznáků o intimnostech (Troška hadr). Herecký výkony totálně vyšuměli nedějem a to je škoda! Znovu nechci už vidět nikdy v životě!!! Navíc jsem kámoše ve filmu neviděl :)

Rychle a zběsile 8 (2017)

Všeho je tu víc, všechno lítá vzduchem, všichni jsou naprosto cool. Theron je super rajdojidní záporačka a snad se z ní staně podobného jako se záporáky z minulých dílů. Masakr! A ještě k tomu nestárnoucí Helen Mirren jako mámka záporačka. Fak pecka

Spider-Man: Homecoming (2017)

Jo jo, někdo si řekne, že je to další debilní komixovka... A ona je a nebýt fantastickýho Douglase (po Michaelovi další Michael), tak by šla o level dolů. Já osobně jsem chtěl spiderchleba namazanej ironmedem a dostal jsem velkej kus spiderchleba s ucházejícím ironmedem, kterej se zdá od války s Áčákem trošku moc zodpovědnej... Spiderman od Toma (jo je to můj jmenovec) mi přijde hodně připravenej na akci (vidět na youtube jeho gymnastickou průpravu je fantastický). Hláškuje taky fajn a namakanej je umírněně své pubertě... Flash Tomson je divnej.. A Marise dali fakt divný stařecký hadry. Jo je jí po 50tce, ale nemyslím si, že by tohle moje tchýně vůbec nosila :D Ale celkovej dojem je výbornej :)

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Ne prostě jim to nejde. Nový postavy nemají smrnc. Není tam žádný osudový souboj. Je to jen prostě zastávka k devítce... Rogue One bylo lepší... Jsem zvědavý na Han Sola, ale mám strach... Jediný co bych dodal je, aby už hergot začali makat na Obi-wan Kenobi s McGregorem a neposrali to... Nový SW mě totiž začínají nudit a přestávají zajímat... SW: Rebels má daleko větší šťávu....

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Lepší jak jednička to není. Přijde mi to trošku takové malé, ač se tam zase jedná o osud celé galaxie. A kdyby tam už nic nebylo, tak Drax je prostě perfektní ve všech směrech. Hláškař jak prase :)