F1: Touha po vítězství - Série 2 (2020) (série)

Druha seria ma pre mna dva take celkom zasadne momenty. Mozno nie su uplne pre kazdeho, ale podelim sa. Prvy, pozitivny - Ucast Mercedesu a Ferrari bola nutnost. Som rad, ze sa umudrili. K tomu by som naviazal epizodu z VC Nemecka, ktoru ako fanusik cervenych beriem ako take male zadostucinenie za poslednych 7 rokov utalku striebornych/ ciernych sipov. Clovek sa uspokoji aj s malom, ked nejde karta :). Druhy, negativny - hranie niektorych scen vyzeralo miestami dost trapne. Ale aspon teraz dokazem viac ocenit hercov vo filmoch. Tento druhy moment nie je tak zasadny, ale v prvej serii som si to neuvedomil, a tu v druhej to bolo myslim v kazdej casti. Vitazom druhej serie je podla mna Gasly, ktory svojim pribehom a stratou kamarata odrovnal ostatnych. Serial je to ale skvely, padlo mi dobre zrekapitulovat si minule sezony z trochu ineho pohladu. Snad sa dockame aj dalsich sezon.

Dějiny nadávání (2021) (seriál)

Videl som prvu cast, a musim povedat ze som cakal viac. Tych ludi co sa vyjadruju nepoznam. Keby tam zavolaju S. L. Jacksona, alebo ineho "fuckera" Jonaha Hilla, tak by to bolo zaujimave aspon kvoli zucastnenym, takto to bolo fajn len vdaka Cageovi a jeho narazkam na seba. Ine casti si mozno dakedy este pustim z dlhej chvile, ale som kus sklamany, lebo som si myslel ze to bude zaujimave. No mozno to ani nema byt cim zaujimave.

Rose Island (2020)

Prvy taliansky film po mozno 8 rokoch a zabavil som sa poriadne. Celym filmom sa niesla dobra atmosfera. Bavilo ma to od zaciatku do konca. Sem tam ukecana scena, no kedze to je taliansky film, cakal som horsie skriekanice. O tomto pribehu som v zivote nepocul, musim si o tom cosi precitat, lebo panko mal originalny napad, ktory nemal chybu. A mozno prestrelim, ale podla mna ani tento film nemal chybu.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Super. Od prvej, po poslednu cast to bolo zaujimavo natocene. Pacilo sa mi ako sem tam prepli do minulosti. Z celej miniserii bola slabsia asi jedna cast, inak ma to fakt bavilo. Sachy mam rad, aj ked nehram den co den. Vdaka Beth si zahram castejsie. Ten uspech som jej doprial, presla si zaujimavym zivotom s nevydanym talentom a kopou komplikacii.

Za čárou (2021)

Pustil som to bez kontroly CSFD a poviem pravdu, ze od zaciatku mi to prislo nejake lacne. A teraz vidim, ze som nebol sam. Nepacil sa mi ani vyber hercov, hlavna postava bola velmi nezaujímava. Nebolo tam nic, co by ma prekvapilo. Este aj ten zvrat som predpokladal. Sklamany som, lebo som si to viac krat na Netflixe prehliadal, az som si to pustil s prehnanymi ocakavaniami. Pri filmoch z produkcie Netflixu si uz dam vacsi pozor.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Celkom mila rozpravka. Princezna bola sympatacka. Svet hviezd bol vykresleny celkom zaujimavo z hladiska detskeho divaka. O dost lepsie ako ta druha tohtorocna rozpravka o liecivej vode.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Za mna slabe. Ok je to rozpravka, ale mne to prislo fest naivne a detinske.

R jako rodina (2015) (seriál)

Kazdy vecer si pozriem zo dve casti. Bavim sa velmi na tom. Hlasky su skvele, hlavne tie o sexizme, rasizme. Niektore riesky su tazke, az sa cudujem do akych vod nas tvorcovia zavedu. No zatial sa z toho Murphyovci z toho vzdy dokazali vyhrabat. Detske linie pribehov ma az tak nebavili, aj ked maly Bill mal s tym jeho tyranom celkom funny problemy.

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

Zo zaciatku, mozno prve dva tri diely sa clovek zoznamuje s postavami, identifikuje kto je kto v tych dvoch casovych liniach, ktore su mimochodom super z hladiska vysvetlenia deja, som rad, ze sa v tom pokracovalo pocas celeho serialu. Po tom zaciatku ma to celkom chytilo. Nehovoril by som ale o tom vsak ako o hororovom serialy. Zlakol som sa raz. Bolo to sice dramaticke, malo to atmosferu ale ako horor si predstavujem nieco ine. Pacili sa mi aj to ze v jednotlivych dieloch sa niektore sceny opakovali a boli prezentovane z rozlicnych uhlov pohladov. Cely serial sa mi pacil, druhu seriu ale asi vynecham, vyzera to dost podobne, mozno sa raz k tomu vratim.

Nejvyšší skóre (2020) (seriál)

Super serial. Vdaka nemu som sa vratil do detstva. Najviac ocenujem ze sa stretavame s tvorcami hier, zvukov do hier, pripadne samotnymi hracmi. Dozvedel som sa plno zaujimavych informacii.

Časové pásmo bylo změněno