Sejmi je všechny (2007)

Tolik nápadů jak zabíjet padouchy (mnohdy pomocí mrkve) jak vůbec můžete nedat za 5? Chátro! MRKVE!!!!!!

Zjizvená tvář (1983)

Chtěl bych i něco napsat. Ale nějak se mi nedostává superlativů a že bych je použil všechny. Scarface je NEJLEPŠÍ film co jsem kdy viděl. Naprosto všechno je dokonalé a Al je ještě dokonalejší. Žeru ty hlášky, žeru Tonyho, žeru to všechno. Při sledování jsem prožil svůj druhý život! SLINT! *****

Otec prasátek (2006) (TV film)

Jsem nadšen, zeměplochu bezmezně miluji, takže jsem se před shlédnutím trochu bál co to bude, ale výsledek mnohokrát předčil má očekávání. Srovnatelné s knížkou (v rámci mezí)

Ostrov (2005)

První půlka skvělá myšlenka a krásně podaná, druhá půlka dobrý akční film. Jo fakt se mi to líbilo. A hlavně mě to bavilo od začátku až dokonce.

Faunův labyrint (2006)

Tak tohle je ten superskvělý oscarový kdovíjaký film? Nevím šlo to mimo mě, kde mě to mělo dojmout.. nedojalo, kde mě to mělo zhnusit.. nezhnusilo. Za fauna, požířače dětí, ropuchu a kořenové dítě 5*, za kapitána fašistu 4* ale jinak to na mě nějak nedolehlo nebo co. chtěl jsem víc hororové pohádky a míň toho okolo. Pak by to byla jiná..asi.

Zastav a nepřežiješ (2006)

A proč ne? Je to akční film mého gusta. V popisu navíc chybí komedie, neb já se smál nejednou a vydatně. S trochou nadsázky mi to připomělo ritchiovky. Jason se mi taky líbil. A akční scény jsou úchvatně úchylné. Já teda JO

Simpsonovi ve filmu (2007)

To je ono! Jestliže pro bárta bylo klíčovou událostí jeho dětství vidět Itchiho ve filmu (což neviděl) tou mou (za předpokladu, že se budu považovat za dítě) bylo vidět Homera ve filmu (což jsem viděl). A stálo to za to se vším všudy.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Každý jednotlivý snímek tohoto filmu by mohl být bez nadsázky uměleckým dílem. Co se týče vizuální stránky dost možná se 300 pohybuje na hranici mé absolutní špičky. Co se týče spracování soubojů je(!!!) 300 má osobní špička. Myslel jsem že vrcholem přenesení komixu na stříbrné plátno je Sin City, ale pan Snyder mě dokázal ještě více nadchnout. A dál? Dál je to přesně ta řežba kterou jsem chtěl a které se mi dostalo, minimum příběhu, maximum akce, prokládané misteriozními obrazy a nadsázkou. Nádherně odvyprávěný příběh