ikilledjenny

ikilledjenny

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 20.2.2018  17:19

Upřímně to vůbec není dobrý film, nebýt fanoušek web série a obou hlavních hereček, tak bych tomu možná napálila i odpad, ale... Tohle je film s minimálním rozpočtem, natočený za 14 dní a hlavně je financovaný fanoušky a je dělaný pro fanoušky tohoto youtube fenoménu. Před spaním nebo pro vypnutí mozku je to naprosto v pohodě, neuďte takový rejpalové.

• 8.8.2017  15:03

Kde se vzalo tak vysoký hodnocení, toť je mi záhadou. Sračka. Jedna hvězdička za sexy "vikinga" v hlavní roli.

• 8.8.2017  15:01
    The 100 (TV seriál) (2014)

"In peace may you leave the shore. In love may you find the next. Safe passage on your travels until our final journey to the ground. May we meet again." Moje guilty pleasure, protože na takovej seriál si přijdu už stará. #clexa

• 7.4.2017  23:21

Tak jsem vám čekala aspoň na anglický titulky, jestli mi po prvním zhlédnutí náhodou něco neuniklo...a neuniklo, i po druhý to bylo naprosto zbytečný. Teď hezky od začátku. Jasmine (fakt sexy Natalie Krill) pracuje v modním průmyslu a v baru potká Dallas (ne tak sexy Erika Linder, ehm, jo opravdu mám radši feminní typy), která pracuje jako pokrývačka střech. To máme první stereotyp. Dallas je chladná, nemluví o svých emocích a sbalí každou v baru. Jasmine je rozpolcená mezi aférkou a budoucím manželstvím. Klišé. To už tu bylo tolikrát. Po příběhové stránce tedy film nepřináší nic nového. Scénář je tak strašně prkenný, že to občas vyvolalo pohrdlivé odfrknutí z mojí strany. Herecký výkony velmi jednostranné, Natalie je o dost lepší ze zmíněné dvojice. Jako pozitivum bych vyzvedla kameru, možná soundtrack, ze kterýho jsem pochytila dva dobrý songy a ten sex tam taky není úplně špatnej (Až na to, kdo proboha vytáhne na prvním rande strap on? Bych tam nechala i boty a zdrhla). Shrnutí: Klišé. Stereotypy. Žádnej příběh. Hodně sexu.

• 25.3.2017  21:11

Jsem velmi mile překvapena a rozněžněna. Krásná pohádka s úžasným vizuálem. Protože jsme byly v kině na 3D v češtině, momentálně mi hraje do uší původní soundtrack a musím říct, že v angličtině to nezní tak dětsky a pateticky. Emma je úchvatná, zdatně jí sekunduje digitální Zvíře, které máte celou dobu chuť pohladit po hlavě.

• 14.3.2017  06:36

Tak jsem si pobrečela, ale musím uznat, že tohle bylo to nejlepší a nejdůstojnější rozloučení s Wolverinem. Je mi smutno.

• 9.2.2017  20:17

Další festivalový snímek, který vypadal podle traileru slibně a zase nic. Podprůměrné herecké výkony, kamera a vskutku zvláštní narace. Pokud máte během filmu chuť si třikrát rozbít hlavu o zeď, tak byste ho měli vypnout...což jsem bohužel neudělala.

• 9.2.2017  20:13

Na tenhle nezávislý film jsem čekala docela dlouho, trailer byl vtipný, hlavní role dostaly mé oblíbenkyně z Carmilly a...a nic. Všechno působí velice podprůměrně. Scénář, herecké výkony, kamera. Postavy jsou ploché a je mi záhadou, jak to, že ty dvě byly kamarádky, tak dlouho. Označeno jako komedie, ale vtipy k usmání, tak maximálně tři. Drama to taky není, protože holky přehrávají i běžné konverzace. A posledním hřebíčkem je používání lesbických stereotypů ad absurdum. Seš lesba, no tak ti dáme na hlavu snapback a oblečem tě do flanelky, jasný?

• 28.9.2016  09:25

Nádhera.

• 28.9.2016  09:23

Za mě 75%. Výborný vizuál a soundtrack. Film táhne Harley a Deadshot, ostatní postavy jsou jen výplň, to samé platí u Jokera, jakkoliv byl Jared skvělý jeho postava byla zbytečná. Celkově trošičku nadprůměrné.

• 18.6.2016  06:45

Nejsem fanouškem her, ani knih. Šla jsem do kina jen na základě traileru. Z té digitální smršti mě bolely oči, ale jinak pěkná pohádka.

• 2.6.2016  07:25

Upřímně jsem v kině vrněla blahem. Pěkná akce, dialogy, vážnější Tony Stark a epický souboj na konci mezi dvěmi hlavními postavami. Za mě plný počet.

• 3.5.2016  07:24

Nejdříve musím říct, že vůbec nejsem fanynka DC. Upřímně se mi líbila jen první polovina, bylo to dramatičtější a temnější než Marvelovky, ale přijde mi naprosto zbytečné znovu omílat Batmanovo dětství. Rozhovory byly strašně šroubované, soundtrack mi moc neseděl, závěrečný fight byl přitažený za vlasy a Superman stejně neumřel, tak o co vlastně šlo? Jo, jasně, o budoucí Justice League - snad to dopadne lépe než tahle nuda a šeď barevných efektů (hm, není to oxymorón?).

• 16.4.2016  14:10
    Ona (2013)

Ehm, měla bych přestat prokrastinovat u filmů, ale tenhle doporučuji 9/10. Vlastně to vypadá jako běžná romantika - muž potká ženu, získá ženu... až na to, že ta žena je operační systém. Film o osamělosti, ve kterém boduje v hlavní roli Joaquin Phoenix. Bože, jak to, že jsem si nikdy nevšimla, jak strašně sexy hlas má Scarlett Johansson?

• 6.4.2016  14:57
    Brooklyn (2015)

Opět tu máme příběh z 50. let, to je teď nějaké oblíbené období? Každopádně tu oblibu velice chápu. Americká 50. léta mají úžasnou atmosféru a to i tady. Hudba, kostýmy, všechno krásně ladí. Hlavní hrdinka se jako mnoho dalších Evropanů rozhodne žít svůj americký sen a přes její rozpolcenost se, díky bohu, rozhodne správně. Ach jo, další kniha na seznam k přečtení.

• 5.4.2016  11:55
    Spotlight (2015)

Á máme tu další oskarovou overrated nudu. Téma je zajímavé, herci skvělí, ale tak nějak se to strašně táhne. Na konci jsem měla husí kůži po zveřejnění veškerých míst na světě, kde se řešily obdobné případy, ale to je vše. Škoda.

• 4.4.2016  20:17
    Carol (2015)

A já tomu dám klidně pět hvězdiček, protože jsem si tohle malé drama užívala po všech stránkách. Nádherné kostýmy, prostředí, hudba a dokonalé herečky v hlavních rolích. Ti, kteří tu psali, že mezi nimi není žádná chemie asi potřebují brýle. Tohle moc často neříkám, ale kam se hrabe knižní předloha. Ano, je to akademická rutina, je to suverénně zahrané i zrežírované, ale má to své kouzlo. Pro mě osobně takové, že jsem to viděla již třikrát.

• 4.4.2016  10:36

Já, šibnutá Olga Hepnarová, vás tímto odsuzuji k smrti přejetím, páč jsem introvertní kráva, cítím se ublíženě a nikdo mě nemá rád, jo a taky mám tak trochu schízu. Ne, teď vážně. Proč vlastně dávám čtyři hvězdy? Protože tenhle film je v českém rybníčku zcela výjimečný. Protože o něm přemýšlím už dva dny a protože úplně nevím, jaký z toho mám mít pocit. Je to černobílé, naturalistické, zcela bez hudby s minimem dialogů, působí to velice chladně a člověk si nemůže hned udělat názor. Michalina Olszańska předvádí neuvěřitelný výkon. Ale rozhodně to není film, který bych chtěla vidět znovu.

• 20.4.2015  17:15

Knihu jsem nečetla ani nehodlám. Snažila jsem se k filmu přistoupit bez předsudků... a docela to šlo. Opravdu se mi líbil projev Dakoty Johnson, zatímco její Christian vedle ní působí prkenně. Příběh žádný, vzhledem k tomu, že jde v knížce hlavně o sex (teda myslím), tak toho je tam opravdu poskrovnu. Ale když už tam nějaké scény jsou tak působí vizuálně dobře. Romantika přitažená za vlasy, příběh nulový, hlavní hrdina je "nesympatický dřevo", musím ale pochválit soundtrack, love me like you do mi hraje v hlavě pořád dokola.

• 20.4.2015  17:09

Opravdu silné drama. Julianne Moore je naprosto úžasná. Zhostila se tohoto, pro mě, velice citlivého tématu s jistotou. Kdysi jsem měla ráda projev Kristen Stewart, ale teď... nevím, celkově mi kazila dojem z jinak výborných scén. Konec mě zklamal i potěšil, protože to nebylo tak strašně depresivní. Rozhodně doporučuju!

• 20.4.2015  17:04

Bavila jsem se od začátku do konce. Myslím, že tu bylo vše řečeno, jen si neodpustím poznámku k vybuchujícím hlavám a ohňostroji...jo, to bylo fakt boží!

• 7.3.2015  17:05

Protože je Plzeň evropským městem kultury 2015, tak se prolog filmového festivalu Eigasai odehrává právě tady. A já volám aleluja! Film byl dost náročný na pochopení a konečné rozuzlení mě dost nakrklo, tak to by jedinečný filmový zážitek, podpořený mými cynickými kamarády, kteří se jako jediní se mnou smáli hned u první vlakové scény. Nebudu popisovat jako to dělám normálně, co se mi líbilo, nelíbilo, tohle se prostě musí vidět (ale pak už si to nikdy nepustíte).

• 21.12.2014  21:51
    Zmizelá (2014)

Bude obsahovat spoilery! Z řemeslného hlediska je to opravdu boží. Fincher je prostě mistr v budování napětí. Příběhově je to celkem předvídatelné, alespoň ta část s plánováním vlastní vraždy. Je naprosto jasné, že Nick nic neudělal, protože by to byla nuda. A všechno nasvědčuje tomu, co mělo být obrovský zvrat. Což mě tedy vůbec nepřekvapilo. Další část s domem u vody mě, ale fakt dostala do kolen a ten konec! Wut? Bylo to dobré, ale ne úžasné.

• 21.12.2014  21:45

Nádhera, i když k mým nejoblíbenějším filmem v tomhle žánru je My sisters keeper, tak hvězdy dotahují na druhé místo citových vydíraček. No, došly mi kapesníčky. Škoda toho natahovaného konce. Shailene se role Hazle Grace zhostila skvěle, chemie mezi oběma aktéry pěkně funguje a díky tomu z vás vyždímá i ty poslední slzy. Já vím, že to říkám furt, ale tohle si prostě musím přečíst.

• 21.12.2014  21:41

Na tohle jsem se docela těšila a ... nic. Nevyvolalo to ve mně zvlášť velké emoce. Jedno klišé za druhým, které zachraňuje úžasná hra na cello a celkem pohodový rockový pecky. Chloe je nesympatické koště. Průměr.

• 11.12.2014  09:30

Ačkoliv musím říct, že tohle už nemá s Tolkienem nic společného, tak jsem se rozhodně bavila víc než u druhého dílu. Tenhle film ztratil to tolkienovské kouzlo Pána prstenů. Ale vizuální stránka, kamera a režie Petera Jacksona z toho dělají více než koukatelný závěr. A protože jsem dala první části za 5* a druhé za 3*, myslím že 4* jsou oprávněné. S velkou pravděpodobností, ještě proběhne edit komentáře, až se z toho půlnočka pořádně vyspím. (Půlnočko CC Plzeň)

• 3.12.2014  21:35

Začnu od konce, protože závěrečné titulky jsou fakt boží. Jinak příběhově stejné jako jednička, ale opět to funguje. Tyhle dva spolu prostě ladí a jsou vtipní. O trošičku lepší než první díl.

• 3.12.2014  21:32
    Lucy (2014)

To byla zase jednou sračka. Dvě hvězdy za Morgana a Scarlett. Možná kdybych se něčím sjela, tak by se mi líbilo.

• 3.12.2014  21:31
    Divergence (2014)

Tenhle námět u mladších určitě funguje. Opět hrdinka, která je jiná, je nezávislá, zlepšuje se a získá toho největšího hezouna. Holky určitě slintají. Ve skutečnosti je ten svět postavený na hlavu a absolutně nechápu, proč by se měl zachovat mír ve společnosti, která funguje na kastovním systému, který produkuje hromadu bezdomovců. Můj antropomozek přišel o pár neuronů. Ale jako zábava je to dostačující... na zabití trocha času a vypnutí mozku je to v pohodě, Normálně bych řekla, že si přečtu knihu, ale takovou blbost bych asi nedala.

• 21.11.2014  12:17

Maze Runner spadá do rodiny jako Hunger Games či Divergence, protože tyhle knížky pro teenagery se staly tak populární, že prostě musí vzniknout nové filmové trilogie že? První půlhodina byla naprosto nudná, že jsem radši koukala kolik mi zbývá popkornu ... jenže pak se to stalo! Bylo to napínavé a ta atmosféra mě pohltila. Potěšily mě ucházející herecké výkony i prostředí labyrintu. Uvidíme, co přinesou další díly. Povinnost vidět pro všechny fanoušky Kayi Scodelario. ^^

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9