Jeepers Creepers 2 (2003)

To mělo do sebe jen to, že to bylo napůl školní prostředí

Jeptiška (2005)

No..vynechme jeptišku co si odkráčí od činu smrti otáčivými dveřmi a ječště si je zatočí. Ten konec, probůh. Jedna vypadá jako Lady Gaga( ale kdo by ji v r.2005 znal) a taky, proč s tou konečnou teorií o jeptišce, která úplna zkazila i ty jakž takž ucházející dějové momenty, protože to byl naprostej nesmysl, přišel ten divnej kluk, kterej v jeptišku absolutně nevěřil a nakonec se z něj stal duchovní a vše to odrecitoval...

Jesus Camp (2006)

Panebože...nemáte k tomu soundtrack? Pořád si stojím za tím, že kdysi dávno jeden zběhlý člověk se nudil až moc, a napsal Bibli. Teď se směje celému lidstvu, že věří na Boha, Ježíše a na nebe a peklo, že svět díky nábožentví válčí a zabíjí se

Jezero smrti (2008)

Ti malí stupidní parchanti. Tací jsou teď úplně všude. Neviděl jsem moc filmů, vlastně asi jenom dva, kde dospělí lidi jsou terorizování těmahle usmrkancema, co jsou hrozně vělcí frajeři a mají nejdrsnější gangy. Masky u paní Kelly Reilly chválim a chválim i agresi toho Bretta

Jumanji (1995)

Velice dobrý rodinný film do deštivého počasí. A i do nedeštivého. Neomrzí a pobaví. Bum bum bum bum bum bum!

Karo a Pán Bůh (2006)

Aha, tak asi jsem první. Film nebyl špatný, bylo ta tková typická rodinná komedie s malou holčičkou, která nic nechápe a snaží se s pomocí starého opilce alias Boha zase vrátit tátu k mámě

Kdo je tady ředitel? (2006) odpad!

Dobrý...myslel jsem, že to zvládnu dokoukat do konce, but...Filmy bez hudby nemám rád. Hnusné záběry, divné a blbé střihy, jenom kecy a plky. Komedie? kde? A někdo to tady označuje jako absurdní komedii. Kde? Bohužel musím hodnotit tak, jak to cejtím

Kids (1995)

Jednu hvězdičku dostane fatální a přitom pravdivý příběh z dnešní společnosti, druhou chudák Jennie, která se stala nevědomky obětí