Řidičák (1988)

Co mi asi nejvíc vyrazilo dech, bylo modré pozadí v titulkách

Sabrina (1996) (TV film)

Jsem ale opravdu rád, že tvůrci nepokračovali v seriálu tímto způsobem, s tímto pilotem. Nedovedl bych si představit tety, Harveyho, celý ten dům, školu, okolí. Ale když se zpětně dívám, zajímalo by mě, jak by to dál pokračovalo. Je to takový skromný a krásný :)

Sabrina, Down Under (1999) (TV film)

Mějte mě třeba za pošuka, ale já si nemůžu pomoct :) Jsem se Sabrinou tak spjatý, že jinak než pět hvězd prostě dát nemůžu. Vždyť to nebylo vůbec špatné, sabrinovský humor zde opravdu nechybí. Ačkoliv animace rybky na začátku bylo tak trochu kopnutí mezi nohy...

Sabrina jede do Říma (1998) (TV film)

Viz můj komentář k Sabrina Down Under....jinak než pětku dát nemůžu, je to moje Sabrina :))

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Moje imaginární kamarádka v dětských letech, kouzelná podpora v pubertě a okouzlující čarodějka dnes

Sám doma (1990)

Když si vzpomenu, že existují nějaké Vánoce, druhé, co mi příjde do hlavy je tenhle film. Nejvíc hodící se k nudnému vánočnímu večeru. Film ve své době úžasný. Jako dítě mě naprosto uchvátil a já jako malej jsem si bral za vzory kadého durhého a doma sestavoval různé pasti. Ach!

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dvojka nám představuje jiný směr Kevinových patálií a ukazuje, že se příběh nemusí týkat jednoho místa, malebného předměstí, aby se povedl. Skoro stejně krásný a tradiční jako jednička

Sám doma 3 (1997)

Za pár dcela vtipných gagů se zloději. Ale sorry, na Kevina číslo jedna to fakt nemá a filmaři si to zřejmě uvědomovali, tak proč toto?

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

hrůza děs a bída