Yes Man (2008)

Asi jediná vada byl začátek a vlastně to, na čem film stál - Muž, který všechno odmítá a na všechno říká NE a jednou k němu z čista jasna příjde kamarád, který všechno přijímá a na všechno říká ANO

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Tak strašně přehnané a takové hovadiny tam. Hvězda za to, že to byl Harold a Kumar, druhá za pár vtipných momentů (reklamy na Waflebota nebo jak to bylo)

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Počkal jsem si až do posledního dílu 1. série. A přidám se k ostatním - tu holku jsem ignoroval a místo ní jsem si vložil Emmu Stone, protože tahlecta Jane, nebo spíše scénáristi, ukradli veškerý styl hraní právě od originálu. Všechny hlášky, mimikry, chování, gesta. Ale dobře, ignoroval jsem to, jelikož humor tam byl, takovej, kterej mám fakt rád. Dalia by měla dostat nějakou speciálnu cenu Emmy, protože to, co předváděla, bylo naprosto úžasné! Miluju její skelný pohled a absurdní hlášky. A jelikož suburbs seriály miluji (vlastně znám jen tohle a zoufalky), hodnocení je vysoké

Zátoka (2009)

Neuvěřitelně silný dokument....jakožto milovník zvířat jsem zjistil, že i když je Japonsko technologicky na prvním místě, mentálně zaostávají. Jsem rád, že tenhle dokument něco na světě změnil. Oscara si zasloužil.

Zbav nás všeho zlého (2006)

Co je církev? Je to velká firma, která krade a zneužívá děti. Takto funguje celé náboženství

Zeke a Luther (2009) (seriál) odpad!

opravdu...nechutné

Země kůlů (2010)

Sem to ani nedokoukal, protože mě to dost nudilo

Zkažená úča (2011)

Dobře, pointa - udělat si větší ...ehm...mohla být jiná. Ale tím, že byla takhle obyčejná, to mělo parádní slet událostí a situací, za nimiž musela úča jít. A jelikož je to ve školním prostředí a to já miluji, jinak než pět hvězd nedám. Mělo to vtip, smál jsem se, bavil se dobře a tak dále jak to známe. A Isherwood má pravdu v tom, že tím, že se úča na konci nezmění se film vyzdvihuje nad jiné