Jak přežít single (2016)

Co se vleče, neuteče. "Vy tam máte postav jak na orloji, člověče!"

Osm hrozných (2015)

Je to jako hodně dobře rozehraná partička Městečka Palerma nebo Bang!

Final Girl (2015)

Spoiler alert! Tu černovlásku v minisukni jsem tam nikde neviděl. Konec spoileru.

Čarovný les (2014)

Tak Či bači od Svěráka byli rozhodně lepší. Smícháním nepřiměřeného množství více či méně chutných ingrediencí vznikl salát, který mému žaludku příliš nelahodil i když některá sousta jsem si krátce vychutnal.

Divergence (2014)

Další film, který dokazuje, že Svět se dá zachránit jedině s dobře držícím lakem na vlasy a nesmazatelnou řasenkou. Jak jinak taky sbalit kluka, kterej je z celého filmu nejhezčí, nejodvážnější a bude vás milovat až za hrob. Je zajímavé, že ať je budoucnost sebehorší, vždycky bude dost make-upu. V podstatě je to jenom o tom, že holka se zamiluje do kluka. Logiku a hlubší vysvětlení frakcí, plotu, a dalších jsem v tom nenašel, škoda.

Pod kůží (2013)

Dvě věci: Proč v tom hrála Scarlett a co v tom hrála? Tohle nemůžu hodnotit. Netroufám si.

47 róninů (2013)

Hvězdičku za "Mine is broken." Možná, že kdybych si to poslechl japonsky, byly by hvězdy dvě. Od filmu o pradávném Japonsku bych očekával, že se budu jako v Japonsku cítit. A k tomu mi jenom japonský kompars nestačí. Nijak mne to nevzalo.