Bourneův odkaz (2012)

Víc takových filmů.Začátek horský prostředí paráda,odkaz"Jeremy"dobrý a na stopáž přes dvě hodiny mi to uteklo jak veverka na redbullu.

Avatar (2009)

Fajná podivaná... až na Jimovo maličkost "růžové" (viz. Propast, Titanic) pohádkové barvy, nějaká ta jiskra temnoty by nebyla naškodu.. ať z toho něco mají i dospělý!! Ale co, kdo ví co chystá Jimbo dál s Avatarem... Jinak vcelku dobří hráči. Sam v poho, Zoe to sluší i modrém, Ribisi klasickej zparchantělej šmejd a number jedna Stephen Lang "pan zjizvený s hrníčkem a to jsem si myslel že hrníček drží vždy jen sám velký Clint Eastwood" tento pán zajistil u mě jednu hvězdičku navíc.

Predátor (1987)

Oldschool banda nadržena akcí...fasuje od přes dva metry vysokeho mimozmského lovce. A navíc Alanova hudba, která se mi zažírá pod kůži i po stopadesatým shlídnutí. Mc Tiernanovi by se měl každý, kdo se pokoušel o pokračování tohoto filmu klanit a líbat ruce.

Barbar Conan (1982)

Bijec Arnie v nejlepší formě,paradní zaporák J.E.Jones,skvělá hudba a trochu ženského ohanbí.Kam se hrabe sušenka Ničitel.