Matrix Revolutions (2003)

Poměrně nudné a nezajímavé zakončení celé série.Vše mělo skončit již po prvním geniálním filmu.

Matrix Reloaded (2003)

Pro mě celý film zachraňuje půlhodinová památná akční scéna cca od poloviny filmu.Jinak více než zklamání.

Fido (2006)

Příjemná zombie komedie,ladění do 50. nebo 60. let mi sedlo a chvílemi mi přišlo že se koukám na osmdesátkový film pro děti samozřejmě s trošku drsnějšími scénami.Billy Connollyho jsem pod tím make-upem vůbec nepoznal.Asi si místo domácího mazlíčka také budu muset pořídit nějakého Zombíka :-)))

Zombies: Den-D přichází (2008)

I přes opravdu hodně špatný střih některých scén,neustálé zrychlování obrazu a nějaké ty nelogičnosti,mě film neuvěřitelně bavil,nic jsem od něj nečekal a o to víc mě přakvapil.Akce solidní a krvavé efekty byli také na výbornou.Obsazení sympatické a občas někdo utrousí i památnou hlášku.Možná se někomu bude zdát mé hodnocení vysoké ale dobrých Zombie filmů je jak máku,tak proto příjemné 4*.

Chata v horách (2012)

Zřejmě nejoroginálnější film za posledních 10 let co jsem viděl.

Zápisník jedné lásky (2004)

Nebýt toho přetaženého a zbytečného úplného konce šel bych na 5* ale takhle si budu muset vystačit se 4*.

Mizerové (1995)

Škoda že už se takové filmy netočí.Spojení akčního filmu a komedie je tu dokonalé.Osobně mi vadí když postavy blbnou i při akčních scénách ale to tu naštěstí není,když má film bavit tak baví a když má být vážný tak je přesně takový.

Tváří v tvář (1997)

Woo,Travolta i Cage ve vrcholné formě a zároveň jeden z nejlepších akčních filmů všech dob.

Zjizvená tvář (1983)

Zřejmě nejlepší Pacinův film,nebudu počítat Kmotra protože ten mě nedokázal natolik strhnout.Sledujeme vzestup,vrchol a pád jedné mafiánské legendy která svůj osud zakončila velkolepou nezapomenutelnou přestřelkou.Vůbec poslední půlhodinka je vyloženě lahůdková.Ty tři hodiny v Tonyho podání utečou jako voda až je nakonec člověku líto že už je konec.Pro mě osobně naprostá dokonalost a čistá filmařina kde žádná minuta není zbytečná.