• Krátkometrážní

Souboj s rodinou (2019)

Mírné zklamání, i když wrestling je pro mě blbost a za celý život jsem viděl asi tak 30 minut téhle zábavy, tak jsem se na film docela těšil. Myslel jsem si totiž, že wrestling není ani tak o souboji, ale spíše o tom udělat show pro diváky, ale to mi ve filmu chybělo.

Návrat sedmé roty (1975)

Pro mě o kousek lepší než první díl, přijde mi takový živější a vtipnější a už jenom za legendární útěk s matracemi jsem musel dát nejlepší hodnocení. Navíc legendární hláška plukovníka/ženisty: "Zelený drát na modrý knoflík a červený drát na bílý knoflík."

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Francouzi sice od dob Napoleona asi zapomněli válčit, ale zato se naučili dělat výborné válečné komedie. Po skončení války by se jistě velká část francouzské armády uplatnila v oboru stěhování. :D

Komici (2009)

(Ne)Klasická 80 minutová komedie, která ale trvá o hodinu déle. A jelikož mi nesedl stand upový humor, tak jsem se těma dvěma a půl hodinami doslova pronudil. Jestli máte rádi americký stand up, tak je film určený pro vás, jestli dáváte přednost jinému humoru, tak zbytečně neztrácejte dvě a půl hodiny.

Božský Bruce (2003)

Jim Carrey je moje slabost a když navíc dostane božskou moc, tak nemůžu jinak než jít na plné hodnocení. Hlavně první hodina filmu, kdy Bruce zneužívá svoji moc pro vlastní prospěch je úžasná.

Croodsovi (2013)

Dost mi to připomíná Dobu ledovou, minimálně charaktery postav v ní našly asi trochu inspirace. Jinak je to takový klasický "rodinný" film zaměřený hlavně na děti. Animace celkem dobrá, až na pět prstů hlavy rodiny, nic horšího jsem snad neviděl.

Božská relikvie 2 (1991)

Hodně podobné s jedničkou, akorát že tady je Jackie Chan v obložení hned tří problémů, tedy žen.

Božská relikvie (1986)

Jackie Chan jako skvělý kaskadér, dobrý herec, průměrný scénárista a nic moc režisér.